چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲
کد خبر79102

عملیات کف‌سازی معابر در بیش از ۸ هزار متر مربع در منطقه ۲

کف سازی

برای ارتقای ایمنی شهروندان به هنگام تردد از معابر شهری، عملیات کف‌سازی در چندین مسیر سطح حوزه منطقه ۲ در مساحتی بیش از ۸ هزار مترمربع، به انجام رسیده است.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ تبریز با اعلام این خبر گفت: برای تأمین رفاه حال و تردد آسان شهروندان به هنگام رفت و آمد از معابر شهری، توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه عملیات کف‌سازی چندین پیاده رو در مسیرهای اصلی و فرعی تحت پوشش این شهرداری در طول ۹ ماهه سال ۱۴۰۰، در ۸ هزار و ۱۵۰ مترمربع مساحت به انجام رسیده است.
شهردار منطقه ۲، پیاده راه بلوار دکتر حسابی را از مهمترین معابری عنوان کرد که برای بهبود تردد شهروندان در این مدت کف‌سازی شده است.
وی همچنین ضمن اشاره به کف‌سازی محوطه پارک کودک کوی دادگستری در راستای استفاده مناسب کودکان، از کف‌سازی ابتدای خیابان پاستور و کوچه مهرگان آبرسان نیز نام برد که بعلت واقع شدن در مرکزی ترین مسیر عبوری شهروندان برای بهسازی عبور و مرور شهری، عملیات کف‌سازی در آن به انجام رسیده است.
خوشنواز، جنب پارک زعفرانیه و چندین مسیر دیگر را نیز برشمرد که به منظور رفاه حال شهروندان به هنگام تردد از معابر در راستای بهسازی عبور و مرور شهری با انجام کف‌سازی، در طول ۹ ماهه سال ۱۴۰۰ عملیاتی شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 4 =