پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
کد خبر72188

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز:
دریافت خودسرانه کرایه اضافی از مسافران غیرقانونی است/ شهروندان تاکسی های متخلف را معرفی کنند

تاکسی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از شهروندان خواست تا زمان ابلاغ رسمی مبالغ کرایه تاکسی سال ۱۴۰۰، از پرداخت کرایه اضافی خودداری کنند.

به گزارش شهریار، سعید بشیریان امروز با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه تاکسی ها تا قبل از ابلاغ رسمی، غیر قانونی است، گفت: نرخ جدید کرایه تاکسی ها برای سال ۱۴۰۰ که بر اساس مصوبه شورای شهر و تائید فرمانداری، افزایش ۳۵ درصدی داشته است، هنوز به صورت رسمی اعلام نشده و رانندگان تاکسی ها تا قبل از اعلام از سوی سازمان تاکسیرانی، حق دریافت کرایه اضافی را ندارند.

او ادامه داد: این میزان از افزایش نرخ کرایه از اوایل هفته آینده رسما اعلام خواهد شد و تا آن زمان از شهروندان درخواست می شود که از پرداخت هرگونه کرایه اضافی خودداری کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز عنوان کرد: گشت های سازمان تاکسیرانی به صورت نامحسوس روی این موضوع نظارت دارند و رانندگان متخلف را که خودسرانه کرایه اضافه می گیرند، به این سازمان معرفی می کنند. از شهروندان نیز می خواهیم در صورت مواجهه با چنین تخلفاتی، پلاک و کد روی خودرو را یا به صورت حضوری و یا به صورت تلفنی از طریق شماره تماس ۳۴۷۶۰۲۹۲ به همکاران ما در سازمان تاکسیرانی اطلاع دهند.

او افزود: اطلاعیه های افزایش نرخ کرایه تاکسی برای سال ۱۴۰۰ که مصوبه شورا است، در قالب بنر از فردا در سطح شهر نصب می شود تا از اوایل هفته آینده بصورت رسمی اجرا شود.

بشیریان همچنین از شهروندان و رانندگان تاکسی ها خواست تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از نشستن بیش از دو نفر در صندلی عقب تاکسی ها اجتناب کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 11 =