پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
کد خبر71364

شهردارمنطقه پنج تبریز خبر داد :
عملیات عمرانی اصلاح خیابان فرشته جنوبی و اتصال آن به دو کمال سرعت گرفت

کف سازی

شهردارمنطقه پنج کلانشهر تبریز گفت : زیرسازی خیابان ۲۴ متری فرشته جنوبی و اتصال آن به بلوار دو کمال با ۳۰ میلیارد ریال هزینه طبق زمانبندی در حال اجرا شدن است.

به گزارش شهریار، میرعلی اصغر نساج،  شهردارمنطقه ۵ تبریز گفت: زیرسازی خیابان ۲۴ متری فرشته جنوبی و اتصال آن به بلوار دو کمال با ۳۰ میلیارد ریال هزینه طبق زمانبندی در حال اجرا شدن است. به گزارش امور ارتباطات منطقه، مهندس میر علی اصغر نساج با اعلام این خبر افزود : زیرسازی ۲۴ متری فرشته جنوبی در مرحله پایانی قرار دارد. وی در ادامه گفت : کف سازی مسیر پیاده رو این پروژه شروع شده است.

شهردار منطقه پنج طول مسیری که در ۲۴ متری فرشته جنوبی اقدام به اصلاح آسفالت با زیرسازی ساسی شده را ۲۵۰ متر دانست و اظهار داشت : دراین مسیر به عمق ۳ متر اقدام به خاکبرداری و زیرسازی اساسی شده است.  

نساج همچنین از اتصال فرشته جنوبی به بلوار دو کمال خبر داد و در این رابطه گفت : اتصال فرشته به دو کمال با ۲۴۰ متر طول و ۳۰ متر عرض در حال اجرا شدن است.

وی همچنین با اشاره به احداث کانالی به طول ۵۷ متر و عرض ۴مترمتشکل از دو دیواره سنگی و با دال بتنی به عنوان بخش دیگری از اتصال فرشته به دو کمال در این خصوص نیز تصریح نمود : بتن ریزی کف کانال به اتمام رسیده ودر مرحله آماده سازی برای نصب دال بتنی است. گفتنی است اصلاح آسفالت ۲۴ متری فرشته و اتصال آن به دو کمال بزودی قابل بهره برداری خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 11 =