سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹
کد خبر71092

در احداث پارک سفیرشهرک طالقانی؛
۱۰۴ پایه چراغ روشنایی نصب شد

در احداث پارک سفیرشهرک طالقانی؛ 104 پایه چراغ روشنایی نصب شد

در ادامه اجرای عملیات های عمرانی پارک سفیر شهرک طالقانی، ۱۰۴ عدد پایه چراغ برای تامین روشنایی فضاهای پارک، توسط شهرداری منطقه ۳ نصب شد.

به گزارش شهریار، داوود طالب نژاد، شهردار منطقه با اعلام خبر نصب ۱۰۴ عدد پایه چراغ در پارک محله ای سفیر شهرک طالقانی، گفت: در مراحل پایانی احداث این پارک، ۹۰ عدد پایه چراغ به ارتفاع ۲.۵ متری و ۸ عدد پایه چراغ از نوع پروژکتوری برای تامین روشنایی زمین بازی کودکان و زمین ورزشی و همچنین ۶ عدد پایه چراغ از نوع خیابانی ۱۴۰ واتی با ارتفاع ۶ متری، توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه نصب شد.
شهردار منطقه افزود: چراغ ها با فاصله های ۱۰ متری از همدیگر در کل فضای پارک در حاشیه مسیر پیاده روها با لامپ های ۵۵ واتی نصب گردید.

طالب نژاد، در توضیح عملیات های عمرانی در حال اجرای پارک سفیر، اظهار کرد: جدول گذاری مسیر پیاده رو از زمین بازی کودکان تا ضلع شرقی پارک به طول ۷۰ متر و در عرض ۲ متر و همچنین بتن ریزی برای محل فونداسیون دیوارهای پیش ساخته بتنی دیوار ضلع شرقی پارک هم اکنون اجرا می شود.
وی از احداث اتاق مخازن تامین آب خام برای آبیاری فضای سبز پارک جهت استقرار ۳ مخزن ۲۰ هزار لیتری در ضلع جنوبی، اجرای آب نمای سه تکه در وسط پارک، کف سازی فضای عابر پیاده دایره ای شکل دور آب نما با کف پوش های بتنی رنگی به قطر ۱۶ متر، نصب ست ورزشی در زمین بازی کودکان، احداث لاین دوچرخه سواری به طول ۱۶۰ متر، احداث مسیر پیاده روهای پارک به طول تقریبی ۴۴۰ متر و ... به عنوان پروژه های عمرانی به اتمام رسیده، نام برد.
شهردار منطقه گفت : بیشترین کارهای پارک سفیر انجام گرفته است و در روزهای آتی نیز پمپ آب نما نصب شده و مسیر دوچرخه سواری و زمین ورزشی نیز آسفالت ریزی خواهد شد .
طالب نژاد افزود : کارکنان واحد سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری منطقه نیز در حال حاضر در کرت های پارک، عملیات خاک ریزی و تسطیح خاک نباتی را اجرا می کنند تا بلافاصله بعد از آن نسبت به کاشت درخت و درختچه اقدام شود .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 0 =