پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
کد خبر70994

احداث باغات لاله و مهر ولایت وارد مرحله عملیاتی می‌شود/ تحویل دو پارک به شهروندان تا پایان خرداد

احداث باغات لاله و مهر ولایت وارد مرحله عملیاتی می شود/ تحویل دو پارک به شهروندان تا پایان خرداد

شهردار منطقه ۷ تبریز در ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه فضای سبز نوید تحویل دو پارک تا پایان خرداد ۱۴۰۰ به شهروندان را داد. ‌

به گزارش شهریار، محمد علی سلیمی با اشاره به برنامه های پیش رو و چشم انداز فضای سبز در جنوب غرب تبریز گفت: چندین پروژه فضای سبز در این بخش از تبریز در دست اجرا بوده که احداث باغات لاله و مهر ولایت دو با پایان عملیات تسطیح وارد فاز عملیاتی و اجرایی برای کاشت نهال می شوند.

وی همچنین به توسعه باغات رواسان اشاره کرد و افزود: پیش بینی می شود عملیات احداث و آماده سازی پارک های مهر ولایت دو و باغات لاله تا خرداد ماه به پایان رسیده و تقدیم شهروندان منطقه شود.

سلیمی در ادامه افزود: طراحی باغات لاله در حال رایزنی و انجام مقدمات اولیه بوده و باغات لاله برای نخستین بار در کشور در قالب باغات میوه عملیاتی خواهد شد و فرصتی برای گردشگری و تولید و اشتغالزایی را به صورت توامان برای منطقه و شهر به همراه خواهد آورد.

شهردار منطقه ۷ در بخش دیگری از سخنان خود از افزایش میزان درختکاری در اسفند ماه و سال ۱۴۰۰ در جنوب غرب تبریز خبر داد و اظهار داشت: با پروژه هایی که در حوزه فضای سبز در دست اقدام داریم پیش بینی می شود که میزان درختکاری در اسفندماه و سال آتی افزایش یابد و از این طریق بخشی از نیاز منطقه به هوای پاک تامین شود.

وی همچنین میزان گل کاری در منطقه و آماده سازی معابر برای استقبال از بهار را بالغ بر ۶۰ هزار گل عنوان کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 3 =