شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
کد خبر70282

تلاش شهرداری منطقه ۲ تبریز برای تسهیل عبور و مرور شهروندان

تلاش شهرداری منطقه 2 تبریز برای تسهیل عبور و مرور شهروندان با تداوم محلول پاشی

شهرداری منطقه ۲ تبریز با تداوم بخشیدن به محلول پاشی مسیرها، همچنان در حال تلاش برای تسهیل عبور و مرور شهروندان از معابر سطح حوزه این منطقه است.

به گزارش شهریار، از نخستین ساعات بارش برف، اکیپ آماده باش نواحی سه گانه خدمات شهری این منطقه برای جلوگیری از یخبندان، همچنان در حال محلول پاشی در معابر مورد نیاز سطح حوزه منطقه هستند.

شهرداری منطقه ۲ تبریز، ضمن تجهیز ماشین آلات خدمات شهری و آماده باش نیروهای این حوزه و استقرار خودروهای سبک و سنگین در ورودی شهرک های سطح حوزه منطقه، از آغاز بارش برف برای سهولت عبور و مرور شهروندان و تردد بدون حادثه وسایل نقلیه شهری، اقدام به محلول پاشی معابر کرده و این فعالیت را در مسیرها و محلات فرعی منتهی به جاده ائل گلی و بلوار دکترحسابی، کمربندی آزادی و بلوار ۲۹ بهمن، محلات منتهی به جاده باسمنج و دروازه تهران و ... همچنان در حال اجرا دارد.

نیروهای خدمات شهری منطقه ۲ علاوه بر محلول پاشی مسیرهای اصلی و فرعی حوزه این منطقه، پاکسازی پل های عابر پیاده از حیث برف را در پل های واقع در بلوار ۲۹ بهمن و بلوار آزادی، جاده ائل گلی و دروازه تهران و... به اجرا درآورده و برای عبور و مرور بدون حادثه عابرین پیاده در حال برف روبی پیاده روهای تحت پوشش این منطقه و لایروبی جوی ها نیز می باشند.

گفتنی است: اکیپ خدمات شهری منطقه ۲ به منظور مقابله با حوادث زمستانی، همچنان در حال آماده باش به سر می برد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 0 =