شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
کد خبر70281

ایرج شهین باهر: شهرداری تبریز ۱۰۷ عنوان برنامه به مناسبت دهه فجر اجرا می‌کند

شهردار تبریز

شهردار تبریز گفت: امسال به دلیل محدودیت های کرونا، دهه فجر متفاوتی خواهیم داشت و تلاش می کنیم با فضاسازی ویژه ای بتوانیم حق مطلب را در این ایام مبارک ادا کنیم.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در جلسه ستاد گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با اشاره به اینکه شهرداری تبریز به عنوان ستاد اجرایی گرامیداشت این ایام انتخاب شده است، اظهار کرد: ما علاوه بر وظیفه اداری، به عنوان یک ایرانی وظیفه انسانی نیز در قبال خون هایی که در راه انقلاب اسلامی ریخته شده داریم و به کسانی که با از جان‌گذشتگی، انقلاب اسلامی را رقم زدند، بدهکاریم.

او ادامه داد: اگر ما امروز در جهان حرفی برای گفتن داریم و در آمریکا یک رئیس جمهور می آید و کشور ایران را محوریت صحبت های خود قرار می دهد، نتیجه استقلال ملت ایران و سربلندی انقلاب اسلامی به رهبریت حضرت امام خمینی (ره) است.

شهردار تبریز با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران معادلات زیادی را در جهان به هم زده است، عنوان کرد: ایران همان مملکتی است که مردم آن قبل از انقلاب هیچ اختیاری برای خود نداشت و از خارج از کشور برای آنها تصمیم گرفته می شد. این نکته باید همیشه به مردم یادآوری شود که ما قبل از انقلاب کجا بودیم و با پیروزی انقلاب اسلامی به کجا رسیده ایم.

او افزود: ما در دهه فجر نشان می دهیم که همچنان پای کار هستیم و پشت رهبری عزیزمان ایستاده ایم.                

وی ادامه داد: ما کماکان این پیام را به گوش جهانیان می رسانیم که همچنان روی اعتقادمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی پایبند هستیم و تلاش می کنیم این انقلاب با سربلندی به راهش ادامه می دهد.

ایرج شهین باهر در ادامه با تاکید بر اینکه فضاسازی شهری در ایام الله دهه مبارک فجر باید مبتنی بر منویات مقام معظم رهبری باشد، افزود: شور و حال ایام الله دهه مبارک فجر باید زنده نگه داشته شود و حس و حالی که مردم در زمان انقلاب اسلامی داشتند، باید دوباره تداعی شود. ما باید رهبری داهیانه حضرت امام خمینی (ره) را که انقلاب را به سرمنزل مقصود رساندند، بار دیگر به مردم نشان دهیم.
او در ادامه با اشاره به محوریت بیانیه گام دوم انقلاب در فضاسازی شهری، گفت: باید عملکرد مدیران جهادی در راستای مفاد این بیانیه بیش از پیش به اطلاع مردم برسد. حضرت امام خمینی (ره) همیشه به این موضوع تاکید داشتند که مدیران کارهایی که انجام می دهند را اعلام کنند تا مردم در جریان امور قرار گیرند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 12 =