چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
کد خبر70102

اجرای جدول‌گذاری ضلع جنوبی رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار

اجرای جدول گذاری  ضلع جنوبی رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار

از سوی شهرداری منطقه ۲ تبریز، جدول گذاری ضلع جنوبی پروژه رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار با انجام اقدامات اولیه، اجرایی شده است.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ تبریز با اعلام این خبر گفت: عملیات اجرایی دیواره سنگی رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار، جدول گذاری ضلع شمالی مقابل دیواره و جابجائی تیرهای روشنایی واقع در مسیر اجرای پروژه، خاتمه یافته و این پروژه به مرحله جدول گذاری در ضلع جنوبی رسیده است.

خوشنواز با اعلام این خبر که انجام خاکبرداری پروژه نیز به اتمام رسیده است افزود: از سوی معاونت فنی و عمرانی منطقه اقدامات اولیه از قبیل کرسی سنگی و بتن متر برای جدول گذاری ضلع جنوبی رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار اجرائی شده با این توضیح که زیراساس این پروژه به محض مساعد شدن شرایط جوی، عملیاتی می شود.

شهردار منطقه ۲ احداث رمپ مذکور را از پروژه های مکمل پل همسان کابلی تبریز بیان کرد و افزود: سهولت عبور و مرور و دستیابی سریع شهروندان از طریق این مسیر مواصلاتی در کوتاه ترین زمان ممکن به بلوار استاد شهریار، از مهمترین اهداف اجرای رمپ محسوب می شود.

خوشنواز در خاتمه اظهار داشت: رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار در یک باند رفت بطول ۳۰۰ متر و عرض ۹ متر در حال احداث است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 1 =