جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
کد خبر69971

شهردار تبریز خبر داد:
اختصاص قطعه زمین برای احداث ساختمان جدید خیریه فرزندان رحمت

شهردار

شهردار تبریز از اختصاص قطعه زمینی به موسسه خیریه فرزندان رحمت به منظور احداث ساختمانی برای ساماندهی و نگهداری کودکان کار و خیابانی خبر داد.

به گزارش شهریار، ایرج شهین‌باهر در بازدید از مرکز خیریه فرزندان رحمت  اظهار داشت: با توجه به اینکه مکان فعلی این خیریه استیجاری بوده و بخشی از هزینه‌های آن برای پرداخت اجاره ماهانه صرف می‌شود، و نیز در راستای ایجاد مرکزی استاندارد برای نگهداری کودکان کار و خیابانی در تبریز، با نظر مثبت اعضای محترم شورای اسلامی شهر، مقرر شد محلی بدین منظور اختصاص داده شود.

او تصریح کرد: این مرکز در خصوص ساماندهی کودکان کار و خیابانی به خوبی فعال بوده و وقتی به برندهایی مثل «تبریز شهر بدون گدا» و تبریز شهر «بدون کودک کار و خیابانی» می‌بالیم، همگی در سایه زحمات این عزیزان است.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: امیدواریم در سایه این تلاش‌ها شاهد روزی باشیم که تمام کودکانی که در حوزه‌های مختلف آسیب دیده و مجبور به فعالیت به عنوان کودک کار و کودک خیابانی هستند، به خانه‌های خود بازگشته و شاهد روزی باشیم حتی یک نفر کودک کار و خیابانی وجود نداشته باشد.

انجمن خیریه فرندان رحمت وابسته به اداره کل بهزیستی آذربایجان‌ شرقی با هدف ساماندهی کودکان کار و خیابانی و به عنوان تنها مرکز شبانه روزی نگهداری کودکان کار و خیابانی در کشور فعالیت می‌کند.

انجمن خیریه فرزندان رحمت، تنها مرکز ساماندهی و نگهداری از کودکان کار و خیابانی در آذربایجان‌شرقی است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =