شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
کد خبر68603

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری تبریز خبر داد:
اعمال قانون خودروهای نخاله و ماسه بر در صورت نکشیدن چادر بر روی محموله

چادر نکشیدن خودرو های نخاله و ماسه بر

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز از اعمال قانون خودروهای حمل بار نا ایمن و حادثه ساز خبر داد.

به گزارش شهریار، فاضل نادری با اعلام این خبر افزود: چادر نکشیدن خودروهای حامل نخاله، ماسه و... باعث ریزش این بار در حین حرکت خودرو ها بوده و باعث صدمه مالی و جانی به صاحبان خودروهایی که پشت سر انها حرکت می‌کنند می شوند.

نادری افزود: در راستای جلوگیری از حوادث جانی و مالی برای شهروندان، تخریب معابر عمومی و ایجاد ایمنی در سطح شهر تبریز؛ گشت‌های اداره نظارت و بازرسی سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز با همکاری پلیس راهور استان آذربایجانشرقی، رانندگان متخلف خودروهای سبک و سنگین که دارای حمل بار ناایمن و حادثه ساز  هستند برخورد می‌کنند.

به گفته او، شرکت‌های متخلف نیز به کمیسیون مشترکی که بین شهرداری و پلیس راهور استان هستند معرفی و اعمال قانون خواهد شد.

نادری در خصوص رعایت ایمنی خودرو های حمل بار نا ایمن وحادثه ساز در حین حرکت در سطح شهر تبریز گفت: مهار بار، حفاظ بار و طول بار در حین حرکت در سطح شهر باید رعایت شود در صورت عدم رعایت ایمنی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

ن مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز در خصوص تردد خودرو های حمل نخاله و ماسه خاطرنشان کرد: در صورت تردد در طول روز در سطح شهر تبریز باید مجوزهای لازم را از سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز دریافت کنند و در غیر این صورت با همکاری پلیس راهور استان اعمال قانون و جریمه خواهند شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 8 =