چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳
کد خبر67907

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز:
کارگاه طراحی پوستر رحمه للعالمین با حضور هنرمندان برگزار می‌شود

طراحی پوستر

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز گفت: در آستانه میلاد پیامبر اکرم (ص) و در واکنش به توهین گستاخانه رییس جمهور فرانسه به خاتم الانبیا کارگاه طراحی پوستر رحمه للعالمین با حضور هنرمندان در فرهنگسرای‌الغدیر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

به گزارش شهریار، حجت الاسلام و المسلمین احمد حمیدی با اعلام این خبر ضمن محکومیت اهانت به آستان  مقدس پیامبر (ص)، اهانت به ساحت مقدس و نورانی و سراسر مهر و محبت و مودت پیامبر عظیم الشان اسلام را نشان از عجز و ناتوانی دشمنان اسلام در برابر عظمت مقام والای ایشان دانست.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با بیان اینکه امسال ولادت پیامبر(ص) با روز جهانی استکبارستیزی مقارن شده است تاکید کرد: هفته وحدت، یادگار پیر فرزانه انقلاب، حضرت امام خمینی ر(ره) است و پیام آن یگانگی و بهم پیوستن دنیای اسلام و برادری همه مسلمانان است و بر همین اساس با توجه به در پیش رو بودن هفته وحدت و تقارن این هفته با روز ۱۳ آبان روز استکبارستیزی به جاست که با اتحاد و پیروی از روش و سنت پیامبر(ص) این میراث گران‌سنگ امام راحل را پاس بداریم.
 
حجت الاسلام حمیدی  والمسلمین احمد حمیدی اظهار داشت: نخستین کارگاه پوستر رحمه للعالمین روز جمعه در فرهنگسرای بزرگ الغدیر  برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این کارگاه یک روزه قرار است جمعی از جوانان شهر که در زمینه طراحی پوستر و گرافیک تخصص های لازم را دارند به تولید محتوای مورد نیاز در این زمینه بپردازند.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز ادامه داد: قرار است آثار برگزیده که با همکاری مجمع طراحان طلوع برگزار می شود در بیلبوردهای سطح شهر به نمایش گذاشته شده و تمامی آثار نیز در فضای مجازی در اختیار مردم عزیز قرار بگیرد.
 
 وی افزود: با توجه به وضعیت شیوع کرونا باید از ظرفیت شبکه‌های مجازی در برنامه‌های فرهنگی و هنری هفته وحدت  و ۱۳ آبان نهایت استفاده صورت گیرد و اجرای برنامه‌ها به این سمت سوق داده شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 15 =