یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
کد خبر67611

رئیس گروه آمار و تحلیل اطلاعات شهرداری تبریز طرح کرد؛
سامانه یکپارچه آماری راه اندازی می‌شود/ضرورت بازنگری در شیوه‌های جمع آوری اطلاعات

مرکز

رئیس گروه آمار و تحلیل اطلاعات شهرداری تبریز از راه اندازی سامانه یکپارچه آماری شهرداری تبریز با مشارکت سازمان آمار و فناوری اطلاعات خبر داد.

به گزارش شهریار، جوانشیر خیری با تاکید بر ضرورت بازنگری در شیوه های جمع آوری اطلاعات و لزوم ایجاد داشبورد های تحلیلی بروز و به هنگام در شهرداری تبریز گفت: با راه اندازی سامانه یکپارچه آماری، شهرداری تبریز گام بزرگی را به سوی هوشمند سازی اطلاعات بر می دارد.

وی با اشاره به اهمیت هوشمند سازی اطلاعات و همچنین تاکید شهردار تبریز در خصوص ایجاد داشبورد مدیریتی با نظارت و همکاری گروه آمار و تحلیل اطلاعات معاونت برنامه ریزی و توسه سرمایه انسانی افزود: تهیه و راه اندازی این سامانه یکی از مصوبات احکام برنامه ۵ ساله راهبردی توسعه شهرداری تبریز است.

خیری اظهار کرد: آماده سازی و نصب راه اندازی سیستم آماری و داشبورد مدیریتی شهرداری تبریز در روز های آتی با هماهنگی سازمان آمار و فناوری اطلاعات این امکان را فراهم می کند تا شهرداری تبریز گذر از سیستم دستی و سنتی در جمع آوری اطلاعات آماری به سوی بهره مندی از سیستم نوین را محقق سازد.

رئیس گروه آمار و تحلیل اطلاعات شهرداری تبریز متذکر شد: در جلسه اخیر کارشناسان آمار معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی با کارشناسان سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز ضمن بررسی ابعاد مختلف این سامانه، به پرسش های متعدد از دیدگاه نرم افزاری، فنی و مدیریت سیستمی پاسخ داده شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 1 =