یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
کد خبر67421

رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خبر داد:
محدودیت‌های جدید در مراکز گردشگری و تفریحی تبریز

گزارش تصويري: لونا پار ک ائل گلي تبريز

رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا گفت: شهربازی پارک ائل گلی به دلیل عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا و بازگشایی خود سرانه پلمپ شد.

به گزارش شهریار، محمدحسین حسن زاده گفت: کلیه نقاط گردشگری و تفریحی و بوستان های شهری از جمله ائل گلی و کوه عون ابن علی مطابق مصوبه ستاد کرونا با محدودیت های کرونایی و هر گونه تجمع در این مناطق به هر نحو وعنوان ممنوع است.

او افزود: همزمان با شیوع موج جدید کرونا و بر اساس مصوبات ستاد استانی کرونا هیچ کدام از اماکن گردشگری تعطیل شده حق بازگشایی خود سرانه نداشته و در صورت احراز تخلف توسط فرد یا گروه حقیقی و حقوقی با متخلفین طبق ضوابط  و مقررات برخورد و به تخلفات آنان خارج از نوبت قضایی رسیدگی شده و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.  

حسن زاده اظهار داشت: ستاد پیشگیری از کرونا شهرداری تبریز هیچ مسامحه ای با هیچ کس و هیچ سازمانی ندارد و در راستای حفاظت و صیانت از سلامت شهروندان تابع مصوبات ستاد کرونا است.

وی در خاتمه از حضور مستمر و چشمگیر همکاران اداره اماکن نیروی انتظامی و مرکز بهداشت استان که در راستای اجرای بهینه پروتکل های بهداشتی خصوصا در اماکن و انظار عمومی به طور شبانه روزی و بی شائبه در راستای خدمت رسانی به شهروندان فعایت کرده اند تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد که در سایه این وحدت و همدلی شهروندان و دستگاه های متولی به زودی شاهد غبله بر این ویروس منحوس باشیم.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 1 =