یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
کد خبر66965

بررسی نحوه ساماندهی و رفع معضلات ترافیکی خیابان دارایی

ساماندهی و رفع معضلات ترافیکی خیابان دارایی

رییس شورای اسلامی شهر تبریز بر ضرورت جمع آوری اطلاعات صحیح، استفاده از ابزارهای قانونی و تعامل متقابل با اصناف و کسبه جهت حل معضل ترافیکی و روانسازی عبور رو مرور در خیابان دارایی تاکید کرد.

به گزارش شهریار، شهرام دبیری در جلسه بررسی و  ارائه راهکارهای مناسب جهت ساماندهی و رفع معضلات ترافیکی خیابان دارایی، با تاکید بر جمع آوری اطلاعات دقیق و ارائه راهکارهای مفید و قابل اجرا گفت: بر اساس جمع آوری اطلاعات صحیح می توان تصمیمات مناسب، درست و سازنده گرفت.

وی اعمال قانون با استفاده از ابزرارهای قانونی شهرداری مانند، بند ۲۰ ماده ۵۵ و ماده صد را یکی از راهکارهای رفع مشکلات ترافیکی خیابان دارایی عنوان کرد و افزود اصناف و کسبه خیابان نیز باید با شهرداری و ارگان های ذی ربط تعامل لازم را داشته باشند.

ابراهیم محمدی مدیرعامل میادین شهرداری تبریز نیز در این جلسه یکی از دلایل اصلی ترافیک شدید در هسته مرکزی شهر بخصوص خیابان دارایی را وجود تریلی و تردد آنها در ساعات اوج ترافیکی عنوان کرد و گفت: پلیس راهور می تواند با ایجاد محدودیت زمانی و یا منع عبور و مرور تریلی از بروز ترافیک شدید در این خیابان جلوگیری نماید.

مدیرعامل سازمان همچنین یکی از راهکارهایی که می توان با آن میزان مراجعه به این خیابان را کاهش داد انتقال برخی از اصناف بزرگ خیابان دارایی به خارج از هسته مرکزی شهر عنوان کرد و گفت: در این راستا با همکاری شهرداری و پلیس راهور می توان اقدامات سازنده و مثمر ثمری انجام داد.

محمدی همچنین بر لزوم همکاری و تعامل با نهادها و سازمان های ذی ربط را برای از بین بردن مشکلات ترافیکی خیابان دارایی تاکید کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 2 =