جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
کد خبر65340

جلسه هماهنگی مدیران انفورماتیک مناطق ۱۰گانه شهرداری تبریز برگزار شد

جلسه انفورماتیک در آمفی تئاتر99.05.15

جلسه هماهنگی مدیران انفورماتیک مناطق دهگانه شهرداری ها، با حضور سرپرست سازمان آمار و فناوری شهرداری تبریز برگزار شد.

به گزارش شهریار، جلسه هماهنگی مدیران انفورماتیک با حضور علی طوماری سرپرست سازمان آمار و فناوری شهرداری، معاونین و مدیران این سازمان، مدیران و جمعی از کارکنان انفورماتیک مناطق دهگانه، در آمفی تئاتر منطقه ۲ برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مواردی اهم از مشکلات مربوط به سیستم انفورماتیک مناطق و نبود شرح وظایف این واحد، دوره های آموزشی مربوطه و خرید تجهیزات و... توسط حاضرین در جلسه توضیحاتی ارائه شد.

در ادامه، سرپرست سازمان آمار و فناوری شهرداری تبریز ضمن اشاره به سیستم شهروند سپاری گفت: این سیستم جهت کاهش حضور ارباب رجوع مدنظر بوده که دارای موفقیت قابل قبول نیست.

طوماری در ادامه با عنوان اینکه هدف از برگزاری چنین جلساتی ایجاد وحدت و دوستی در بین کارکنان انفورماتیک می باشد افزود: برای دستیابی به خروجی قابل قبول جلسات، از این پس هماهنگی و جمع بندی مشکلات مناطق و سازمان ها به مدیر انفورماتیک منطقه ۲ سپرده می شود.

وی وجود مشکلات این حوزه را حجم بالای کاری عنوان کرد و اظهار داشت: بررسی جایگاه پرسنل در چارت مربوط به این حوزه و رفع مشکلات فراروی آن، بزودی حل می شود.

گفتنی است: کاوه حاج ابراهیمی هماهنگ کننده این جلسه و مدیر انفورماتیک شهرداری منطقه ۲ نکات ارزنده ای در خصوص برطرف کردن مشکلات حوزه انفورماتیک، بیان کرد.

در پایان این جلسه مدیران انفورماتیک در خصوص پیشبرد بیش از پیش اهداف سازمان، بحث و تبادل نظر کردند. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 5 =