شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
کد خبر65153

شاخه خشک درخت باعث صدمه به یک دستگاه خودرو در خیابان عباسی شد/
قطع اصولی درختان خشک شده و آسیب دیده در معابر با شیوه کارشناسی شده

منطقه یک

شهرداری منطقه ۱ تبریز در راستای پیشگیری از چنین خساراتی برخی درختان خشک شده و آسیب دیده در معابر را با شیوه کارشناسی شده قطع می کند.

به گزارش شهریار، روز گذشته دو اصله درخت پوسیده و خشک در بلوار ۲۹ بهمن تبریز که از سوی شهرداری منطقه یک جهت پیشگیری از مخاطرات بسیار برای شهروندان و خودروها قطع شده بود مورد اعتراض برخی شهروندان قرار گرفت که به اطلاع این عزیزان می رساند؛ در صورت عدم قطع این درخت پوسیده احتمال سقوط بر روی خودروها واقع در مسیر یا عابرین پیاده داشت خوشبختانه سریعاً و با مجوزهای لازم اقدامات پیشگیرانه انجام شد.

شایان ذکر است در صورت عدم اقدام سریع برای برداشتن درختان پوسیده و شکسته شده شاهد وقوع رخدادهایی چون شکسته شدن درخت و سقوط بر روی خودرو در خیابان عباسی خواهیم گشت، لذا به اطلاع همشهریان محترم می رسانیم هرگونه اقدام در جهت برداشتن، هرس و... درختان قطعاً با مجوز های لازم و صرفاً جهت جلوگیری از خطرات جانی و مالی انجام می‌پذیرد و امید از قبل از اطلاع دقیق از مراحل و روند اقدامات از نظرات احساسی و آنی که به واسطه عدم اطلاع از این امر است پرهیز نمایند تا بتوان در جهت حفظ جان و مال شهروندان سریعاً اقدام و در خدمت شهروندان باشیم.

اجرای چند پروژه احداث پارک ها در سطح محلات و کاشت حدود۵۳۰۰۰ اصله درخت و درختچه و صدها هزار گل در سطح منطقه نشان از دغدغه منطقه برای حفظ و گسترش فضاهای سبز دارد که همچنان اقدام و شاهد توسعه بیش از پیش درختان در سطح منطقه خواهیم بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 13 =