سه‌شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
کد خبر64957

آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۲ تبریز

جلسه عمران منطقه2

وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۲ تبریز، با حضور شهردار منطقه و پیمانکاران پروژه ها بررسی شد.

به گزارش شهریار، با حضور باقر خوشنواز شهردار منطقه، معاونین و مدیران این منطقه، وضعیت پروژه های عمرانی و مسائل فنی و مالی و زمانبندی اتمام ۳ پروژه عمرانی این منطقه، توسط کار گروه ویژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که پیمانکاران مجری پروژه های منطقه ۲ نیز حضور داشتند، باقر خوشنواز بر اجرای سریع پروژه های عمرانی تاکید کرد.

رضا جان فشان نوبری معاون مالی اقتصادی منطقه نیز با بیان اینکه پروژه مسقف سازی گلزار شهدای وادی رحمت با توجه به پیگیری های امام جمعه محبوب تبریز، جزو اولویت های شهرداری منطقه ۲ محسوب می شود، خواستار تسریع در پایان پروژه مذکور شد.

 پروژه مسقف سازی گلزار شهدای وادی رحمت در راستای تکریم خانواده های شهداء و ادای احترام به روح مطهر شهدا در قالب پروژه فرامنطقه ای با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی، توسط شهرداری منطقه ۲ تبریز در حال اجراست.

پروژه بهسازی و مرمت پل روگذر پیشقدم دومین پروژه عمرانی شهرداری منطقه ۲ است که با جدیت درحال اجراست.

به گفته علیرضا نریمانی، معاون فنی عمرانی شهرداری منطقه ۲، تاخیر در اجرای مرمت پل پیشقدم به دلیل تاخیر در صدور مجوزهای ترافیکی بوده و از چند روز قبل بهسازی این پل با سرعت قابل توجهی، عملیاتی شده است.

پل رو گذر پیشقدم به منظور افزایش امنیت عبوری شهروندان به هنگام تردد از مسیر و مقاوم سازی آن با ترمیم پایه های پل، برای تامین امنیت عبور و مرور وسایل نقلیه شهری از سوی شهرداری منطقه ۲ در حال اجراست.

 تعویض نئوپرن، اجرای طرح هدایت آبهای سطحی و آب های حاصل از فصول بارندگی با حفر یک حلقه چاه عمیق در زیر این پل و اصلاح درزهای انبساطی از جمله مواردی است که توسط شهرداری منطقه ۲ تبریز در این پروژه به اجرا درمی آید.

سومین پروژه مورد بررسی در جلسه کارگروه شهرداری منطقه ۲ پروژه "رمپ پل اتحاد ملی" بود.

رمپ پل اتحاد ملی با ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی به طول ۳۵۰ متر و به عرض ۱۲ متر در حال اجراست.

برای اجرای عملیات عمرانی این رمپ در حدود ۴۱ میلیارد ریال، هزینه می شود.

شهردار منطقه ۲ تبریز در ادامه این جلسه، با تاکید رعایت همه مسایل فنی و مهندسی در اجرای پروژه های عمرانی، خواستار تسریع و جدیت در اجرای طرح ها شد.

به گفته وی، در صورت فعالیت در چند جبهه و جدیت پیمانکاران و مهندسان، این طرح ها می تواند تا پایان تابستان امسال به بهره برداری برسد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 4 =