یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
کد خبر64930

متفکر آزاد:
عدالت در توزیع آب تبریز رعایت شود

متفکر آزاد

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی به عدم عدالت در توزیع آب در تبریز اشاره کرد و گفت: اقداماتی در این زمینه انجام شده ولی مردم همچنان در این خصوص گلایه مند هستند.

به گزارش شهریار، روح الله متفکر آزاد در جلسه مشترک با مدیران شهری و اعضای شورای شهر تبریز اظهار داشت: مجموعه دولت، شهرداری و شورای شهر باید اقداماتی در این خصوص انجام دهند تا شاهد عدالت در قطعی آب تبریز باشیم.

متفکر آزاد با تاکید بر همدلی نمایندگان مجلس در رفع مشکلات تبریز ادامه داد: مخزن بالانس ارتفاعی آب در تبریز با کمبود مواجه است.

او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توقف انتقال آب ارس به تبریز که از سال ۹۲، تصریح کرد: اگر این پروژه ادامه پیدا می کرد، امروز شاهد اتمام پروژه بوده و شاهد مشکل کمبود آب نبودیم.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه تفکر استراتژیک در برخی مدیران عامل وجود ندارد. در حالی که تصمیم های امروز مدیران آینده را رقم می زند و سال ها بعد مدیران باید در قبال عملکرد امروز خود پاسخگو باشند.

متفکر آزاد خاطرنشان کرد: باید رینگ پیرامون تبریز و بالانس ارتفاعی آب در تبریز انجام یابد  تا در شرایطی مثل امروز شاهد رفع برخی مشکلات باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 8 =