شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
کد خبر64127

معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه ۶ تبریز خبر داد؛
زنده گیری و جمع آوری ۱۵۲ قلاده سگ بلاصاحب از سطح معابر غرب تبریز

زنده گیری و جمع آوری 152 قلاده سگ بلاصاحب از سطح معابر غرب تبریز

معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه ۶ تبریز از زنده گیری و جمع آوری ۱۵۲ قلاده سگ بلاصاحب از سطح منطقه در سه ماهه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش شهریار، روح الله سهرابی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه ۶ تبریز در تشریح این خبر گفت: در راستای ارتقاء بهداشت عمومی محیط شهری و حفظ سلامت شهروندان، سگ های بلاصاحب بصورت شبانه روزی توسط اکیپ مجرب حوزه خدمات شهری و اجرائی منطقه زنده گیری و به مراکز نگهداری حیوانات در خارج از محدوده شهر انتقال می یابد.

سهرابی افزود: در طول سه ماهه اول سال ۹۹ تعداد ۱۵۲ قلاده سگ بلاصاحب، از سطح منطقه بویژه جاده تبریز – مرند، جاده مایان، جاده سنتو، رسالت، آناخاتون و راه آهن جمع آوری شده که به لحاظ اهمیت ارتقاء بهداشت و سلامت شهروندان، عملیات زنده گیری با نظارت مستمر عوامل اجرائی منطقه تداوم خواهد داشت.

معاون خدمات شهری و اجرائی منطقه در پایان اذعان داشت: با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه با دارا بودن مساحت بیش از ۷ هزار هکتار، همچنین همجواری با حریم های گسترده و روستاها و کثرت زمین های بایر در سطح منطقه، ساماندهی و استمرار زنده گیری و انتقال سگ های بلاصاحب به خارج از محدوده شهر در اولویت کاری حوزه خدمات شهری و اجرائی منطقه قرار گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 0 =