جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
کد خبر64095

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز:
لکه سبزی وسیع با احداث پارک ستارخان ایجاد می‌شود

اولین بازدید نمایندگان تازه نفس مجلس از پروژه های نیابتی شهرداری تبریز

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با احداث و بهره برداری از پارک ستارخان شاهد ایجاد لکه سبز وسیعی در این منطقه خواهیم بود.

به گزارش شهریار، سعید نیکوخصلت  در حاشیه بازدید از پروژه پارک ستارخان در گفتگو با خبرنگار شهریار اظهار داشت: تغییر کاربری آرامستان قدیمی ستارخان و تبدیل آن به پارک، فضای زیستی و فرهنگی خوبی برای شهروندان این منطقه از شهر فراهم کرده است.

او با اشاره به حفظ برخی قبور قدیمی در این آرامستان، افزود: کاشت سه هزار اصله درخت جدید در این پارک می تواند فضای سبز خوبی پدید آورد که منظره بصری زیبایی برای گردشگران از ارتفاعات عینالی نیز ایجاد می شود.

نیکوخصلت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازدید از ایستگاه شماره ۱۵ خط یک قطار شهری تبریز اظهار داشت: یک هزارو ۵۰۰ نفر در پروژه قطار شهری تبریز مشغول فعالیت هستند و از ابتدا در جریان روند فعالیت در این پروژه بوده ام.

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز با قدردانی از فعالیت کارکنان این بخش ادامه داد: متاسفانه فعالیت و تلاش های این عزیزان در زیر زمین و به دور از دید شهروندان است. در صورتی که اگر مردم این فعالیت ها را از نزدیک ببینند احساس امید و رضایتمندی آنها نیز افزایش می یابد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 3 =