دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
کد خبر63197

عملیات آسفالت ریزی محلات به کوی یاران رواسان رسید

عملیات آسفالت ریزی محلات به کوی یاران رواسان رسید

شهردار منطقه ۷ تبریز از تداوم عملیات آسفالت ریزی در سطح مناطق و محلات جنوب غرب تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، محمد علی سلیمی در تشریح این خبر گفت: عملیات آسفالت ریزی توسط نیروهای معاونت فنی و عمرانی و خدمات شهری و اجرایی منطقه در سطح معابر اصلی و فرعی و محلات در دست اقدام بوده و به صورت لکه گیری و اصلاح مشکلات و آسفالت ریزی اساسی انجام می شود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته طی روز گذشته اظهار داشت: کوچه مسجد زاویه لاله و تمامی کوچه های منتهی به آن طی روز گذشته توسط نیروهای خدمات شهری آسفالت ریزی اساسی شد.

سلیمی میزان آسفالت صرف شده در کوچه مسجد زاویه لاله را ۴۰ تن عنوان کرد و افزود: نیروهای عمران منطقه نیز عملیات لکه گیری و اصلاح معابر کوی صنعتی را طی روز گذشته در دستور کار داشتند که با ۵۰ تن آسفالت مشکلات آن اصلاح و چاله زدایی شد.

شهردار منطقه۷ در ادامه گفت: بهسازی وضعیت آسفالت معابر اصلی و فرعی محلات مورد توجه شهرداری منطقه بوده و با اتمام عملیات آسفالت ریزی در مسجد زاویه لاله و کوی صنعتی، نیروهای عمران عملیات اصلاح و ترمیم کوچه سیلو و کوی یاران رواسان را با ۹۵ تن آسفالت در دست اقدام دارند.

وی یادآور شد: عملیات آسفالت ریزی با حضور ناظران فنی و با دقت و طبق اصول فنی انجام می شود و این عملیات تمامی محلات و حوزه ها را تحت پوشش قرار خواهد داد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 7 =