پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
کد خبر62928

«در خانه بخوانیم» پویشی الگوساز و فرهنگ‌مدار بود

شهرام دبیری

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار ورییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: پویش "در خانه بخوانیم"، به عنوان یک حرکت الگوساز و فرهنگ‌مدار کارنامه خوبی داشت.

به گزارش شهریار، حجت السلام والمسلمین احمد حمیدی اظهار داشت: این برنامه، به صورت مجازی اطلاع رسانی کرد، کتاب ها را در فضای مجازی منتشر نمود، آزمون نیز به صورت آنلاین برگزار شد و در نهایت به صورت مجازی هم آیین اختتام خود را برگزار کرد.

وی افزود: امیدواریم که این حرکت با رفع کاستی‌ها و نیز توسعه بر نقاط قوتش، به یکی از شیوه های برگزاری برنامه های فرهنگی در شهر تبدیل شود.

حمیدی خاطر نشان کرد: این برنامه با برگزاری بیش از ۲۸ هزار آزمون در پنج بخش مجزا، ۳۰ کتاب را طی دو ماه به رقابت گذاشت و زمینه مشارکت و تشویق شهروندان به امر مطالعه را فراهم نمود.

این برنامه، با قرعه کشی در سه مرحله بین ۹۹ نفر از شرکت کنندگان در دو بخش "کودک" و " کتاب های آموزش شهروندی کودک و نوجوان" دنبال و اسامی برگزیده های هر بخش به صورت مجازی اعلام شد.

این برنامه به صورت زنده و از کانال اینستاگرامی شهریار نیوز در حال پخش بود و روند قرعه کشی به صورت رندم و رایانه ای صورت می گرفت تا از شفافیت مطلوب برخوردار باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 2 =