پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
کد خبر62920

شهردار منطقه ۱ تبریز خبر داد:
کاشت ۳۰هزار اصله درخت و درخچه در اردیبهشت ماه ۹۹

منطقه یک

شهردار منطقه ۱ تبریز از کاشت ۳۰۰۰۰ اصله درخت و درخچه در سطح این منطقه طی اردیبهشت ماه ۹۹ خبر داد

به گزارش شهریار، اکبر پورخردمند بیان داشت : طرح مهم و اساسی کاشت یک میلیون درخت طی سال ۹۹ که یکی از دستورات شهرداری کلانشهر تبریز در راستای اهداف شهرداری جهت توسعه و فضاهای سبز بوده توانست حرکتی بسیار شایسته را در سطح شهر رقم زند و بوی بهاری را در آسمان این کهن شهر پیدا کند .

شهردار منطقه یک گفت : بر اساس تصمیمات اتخاذ شده مبنی بر اینکه سال ۹۹ سال فضای سبز خواهد بود و طبق برنامه ریزیهای بعمل آمده اجرای چندین هزار درخت و درخچه در دستور کار منطقه یک قرار گرفته که از ابتدای طرح اقدامات شایسته ای در این منطقه انجام پذیرفته است.

پورخردمند افزود: طی یک ماه گذشته ( اردیبهشت ) که بهاری ترین ماه است ، منطقه یک با کاشت ۳۰۰۰۰ اصله درخت و درخچه توانسته ماهی پرکار در حوزه فضای سبز را رقم زده و طبق برنامه ریزی مشخص در جهت اهداف سازمانی حرکت کند.

وی اعلام نمود : ۳۰۰۰۰ درخت و درخچه در محلات توانیر ، فارابی ، پارک ولی عصر ( (عج ) ، پارک چشم انداز ، پارک بزرگ سلامت ، بلوار شهریار ،پارک قله ، ولی امر ، پارک پروین اعتصامی ، پارک شمس تبریزی و ... کاشته شده که البته در کنار این امر هزاران نهال گل نیز در سطح این منطقه کاشته شده است .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 15 =