پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
کد خبر62895

معاون خدمات شهری شهردار منطقه ۴ تبریز؛
طرح خدمات محله‌ای در خدمت رفاه شهروندان

خدمات محله اي

معاون خدمات شهری شهردار منطقه ۴ تبریز از اجرای طرح‌های متنوع خدمات محله‌ای خبر داد.

به گزارش شهریار، احد یعقوبی بقاء با تشریح اقدامات حوزه خدمات شهری منطقه چهار در اردیبهشت‌ماه، بیان داشت: جلب رضایت شهروندان و توسعه خدمات محله‌ای از برنامه‌هایی است که توسط نیروهای خدوم خدماتی پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به ممنوعیت سدمعابر عمومی و استفاده غیرمجاز آن‌ها، از رفع موارد متعدد سد معبر در سطح منطقه مطابق قانون و مطالبه عمومی خبر داد.

معاون خدمات شهری شهردار منطقه۴ تبریز گفت: لایروبی و پاکسازی مهرانه‌رود و همچنین سایر کانال‌ها و جوی‌های سطح منطقه با هدف بهبود شرایط زیست‌محیطی به صورت مستمر اجرا شد.

یعقوبی همچنین اجرای لکه‌گیری آسفالت معابر را بخش دیگری از اقدامات حوزه خدمات در اردیبهشت‌ماه اعلام کرد و گفت: لکه‌گیری و چاله‌زدایی توسط همکاران خدماتی انجام شد.

وی بیان داشت: با تلاش نیروهای زحمتکش نواحی سه‌گانه، نخاله‌های موجود زمین‌های خالی جمع آوری و سپس ناهمواری ها با گریدر و لودر تسطیح شدند.

معاون خدمات شهری شهردار منطقه۴ تبریز به نقش ارزنده مشارکت شهروندان در همراهی مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: بی شک همکاری شهروندان در رابطه با حفظ و نگهداری سطح منطقه می تواند از به وجود آمدن مشکلات کاسته و عوامل شهرداری را در اجرای هر چه بهتر وظایف یاری رساند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 3 =