سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۹
کد خبر62813

شهردار منطقه۹ تبریز:
حوزه خدمات شهری در منطقه۹ تعطیل شدنی نیست

حوزه ی خدمات شهری در منطقه9 تعطیلی پذیر نیست

شهردار منطقه۹ تبریز گفت: با تلاش شبانه روزی عوامل اجرائی معاونت خدمات شهری و اجرائی، خدمات محله ای در سطح حوزه ی شهرداری منطقه۹ با سرعت و جدیت استمرار دارد.

به گزارش شهریار، بهرام نسیانی با اشاره به فعالیت های گسترده ی خدماتی در سطح منطقه اظهار داشت: معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه، با بسیج اکیپ های مختلف، درصدد ارتقای کیفی خدمات و اجرای منظم و بهینه ی فعالیت های خدماتی در سطح حوزه ی استحفاظی شهرداری منطقه۹ می باشد.

شهردار منطقه۹ با بیان اینکه حوزه ی خدمات شهری در منطقه۹ تعطیل پذیر نیست خاطر نشان کرد: ایجاد محیط سالم و نظافت محیط شهری و به تبع آن کسب رضایت شهروندان و همچنین بهره مندی از خدمات شهری حداکثری، جزو رسالت ها و اهداف معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه می باشد و بدین منظور، برنامه های روزانه و منظم این معاونت در اجرای خدمات محله ای، با تلاش شبانه روزی تلاشگران خدوم و زحمتکش استمرار دارد.

 نسیانی افزود: در این راستا، زیباسازی سطح حوزه با رنگ آمیزی جداول و تابلوها ی ترافیکی، لکه گیری و آسفالت معابر، ساماندهی و ترمیم کف سازیهای معابر، نخاله برداری و تسطیح زمین های بایر، ساماندهی روشنائی معابر و پارک ها، شستشو و گندزدائی باکس های زباله، اصلاح و ساماندهی پل های عابر، حذف زوائد بصری، رفت و روب روزانه و ... از اهم اقدامات تلاشگران خدوم و زحمتکش معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه است.

شهردار منطقه۹ در پایان با اشاره به اهمیت جایگاه و فعالیت حوزه ی خدمات شهری خاطر نشان کرد: گستره ی وظایف خدمات شهری بسیار وسیع است و عمده انتظارات و توقعات مردمی در حوزه ی خدمات شهری خلاصه شده است، از اینرو تلاشگران خدوم و زحمتکش این معاونت، در بسیاری از موارد و به جهت کسب رضایت عمومی، با ایثار و فداکاری، و با همتی مضاعف به انجام وظایف خود می پردازند که جا دارد از تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 1 =