پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
کد خبر61547

عضو هیات امنای پویش رحمت:
پویش رحمت متشکل از خیرین و معتمدین است/دعوت از تمام آحاد جامعه برای پیوستن به پویش رحمت

سعید جلالی

عضو هیات امنای پویش رحمت گفت: این پویش دارای شرایطی استثنایی است و هیچ موسسه خیریه‌ای آن را نمایندگی نمی‌کند بلکه تعدادی از معتمدین و خیرین هستند که به صورت داوطلبانه وارد این کار شده اتد.

به گزارش شهریار، سعید جلالی در گفتگو با بخش خبری شبکه تلویزیونی سهند اظهار داشت: این پویش کوتاه مدت بوده و هدف آن مقابله با آثار اقتصادی ناشی از بیماری کرونا است.

جلالی از شناسایی ۱۱ هزارو ۲۰۰ خانوار در این پویش خبر داد و افزود: پس از این مرحله، خانوارها توسط انجمن اسلامی مناطق ۱۶ گانه شناسایی و راست آزمایی توسط موسساتی که اطلاعاتی از آنها دارند داده می شوند و اگر پاسخ منفی بود و این خانوارها تحت پوشش هیچ موسسه و نهادی نبودند، تحت پوشش این پویش قرار می‌گیرند.

او تصریح کرد: تخمین می زنیم تعداد این خانوارها به ۲۰ هزار خانوار نیز برسد که خیرین می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۵۰۲۲۲۹۷۰۰۰۱۱۲۷۵۰ بانک پاسارگاد واریز کنند و از این طریق از این پویش حمایت کنند.

این خیر نام آشنای تبریزی خاطرنشان کرد: این کمک‌ها در قالب غیرنقدی و بسته‌های ارزاق کامل به دست خانوارها می‌رسد.

جلالی ادامه داد: پیام من چه ایرانیان مقیم خارج از کشور و چه تبریزی های مقیم مرکز و تمام آحاد جامعه حمایت از این پویش است چرا که منویات ما مبنی بر نیل به مقام رفیع رضایت خداوند است و هیچ گونه وابستگی دولتی نداریم.

عضو هیات امنای پویش رحمت در پایان یادآور شد: خوشبختانه امام جمعه محترم تبریز از این حرکت حمایت کرده اند که به حمایت ایشان و مردم دلگرم و امیدوار شده ایم چرا که چیزی که برای ما اهمیت فراوانی داشت درگیر شدن تمامی آحاد جامعه در این پویش بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 15 =