سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
کد خبر61496

بازدید شهردار منطقه ۹ تبریز از پروژه های در دست اقدام ائل باغی؛
تداوم اجرای پروژه ورودی جدید تفرجگاه ائل باغی (پارک خانواده) تبریز

بازدید شهردار ائل باغی منطقه 9

شهردار منطقه 9 تبریز از تداوم اجرای پروژه ورودی جدید تفرجگاه ائل‌باغی خبر داد.

به گزارش شهریار، نسیانی شهردار منطقه۹ در این بازدید، با اشاره به اهداف اجرای این پروژه  گفت: این پروژه تحت نظارت معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۹ و با هدف ایجاد ورودی جدید برای ائل باغی از سمت ائل گلی و نیز احداث پارکینگ (در فاز بعدی پروژه) جهت رفاه شهروندان و گردشگران در حال اجرا می باشد.

وی ابراز داشت: طول این مسیر تا ابتدای پارکینگ، حدود ۶۲۰ متر می باشد که در دو باند رفت و برگشت، به عرض تقریبی ۱۸ متر اجرا می گردد.

شهردار منطقه۹ تصریح کرد: تفرجگاه  ائل باغی با ۲۳۰ هکتار مساحت، محل بسیار مناسبی برای پیاده روی و تفریح سالم شهروندان می باشد که به دلیل استقبال حداکثری خانواده ها، اجرای پروژه ورودی جدید در این محل جزو اولویت های کاری این شهرداری می باشد.

پاکسازی، شستشو و لایروبی برکه، گلکاری گسترده و هرس درختان، جمع آوری نخاله ها و پاکسازی مسیرها، نظافت و رسیدگی به آبنماهای موجود، رنگ آمیزی و رفع فرسودگی صندلی ها، ترمیم جداول مسیرهای مختلف این تفرجگاه،  اصلاح شبکه ی روشنائی پارک و...، از جمله ی اقداماتی است که با تلاش بی وقفه در حال انجام و تکمیل می باشد.

گفتنی است نسیانی شهردار منطقه۹، در بازدیدهای مستمرخود از این تفرجگاه، ضمن بررسی آخرین وضعیت ساماندهی و آماده سازی آن، دستورات لازم را ارائه می نمایند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 3 =