دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
کد خبر61474

سخنگوی پویش رحمت مطرح کرد:
ارزاق خشک به سبد گوشت پویش رحمت اضافه می‌شود

پویش رحمت

سخنگوی پویش رحمت گفت: کمپین رحمت، تاکنون بیش از ۶۰۰ بسته گوشت قربانی توزیع کرده است و امروز نیز تصمیم بر این شد که ارزاق خشک نیز تهیه و آماده شده و تا ماه رمضان در بین خانوارهای تحت حمایت کمپین توزیع گردد.

به گزارش شهریار، کاظم خاماچی در پایان پنجمین جلسه هیئت امنای پویش رحمت با اعلام مطلب فوق افزود: امروز در این جلسه تصمیمات مهمی مبنی بر حمایت از افرادی که در اثر شیوع ویروس کرونا دچار آسیب اقتصادی شده و درآمدی ندارند، گرفته شد.
او با اشاره به کار جمع آوری اسامی و تحقیق از صحت و سقم بیکاری افراد در اثر شیوع بیماری کرونا نیز اظهار داشت: این کار توسط انجمن اسلامی مساجد محلات تبریز بررسی و تحقیق شده است تا کسانی که واقعا مستحق و آسیب دیده اقتصادی در اثر شیوع بیماری کرونا هستند، مورد حمایت قرار گیرند.
خاماچی خاطرنشان کرد: از مردم شریف و عزیز آذربایجان و مخصوصا تبریز خواهشمندیم، پویش رحمت را تنها نگذارند، چرا که هر اندازه مشارکت مردمی وسیع و زیاد باشد، همانقدر می تواند از رنج مردمی که در مضیقه هستند کاسته شود.
او تأکید کرد: تقاضای ما این است که مردم هر چه می توانند، از کمک های نقدی و غیر نقدی به دفتر پویش تحویل و یا شماره حساب آن واریز کنند که ما نیز بتوانیم آن ها را به دست افراد نیازمند برسانیم.
پویش رحمت، طرحی مردمی برای جمع‌آوری نذورات مردمی و همچنین گوشت قربانی و توزیع آن بین افرادی است که در بحران کرونا از لحاظ معیشتی دچار آسیب شده و هیچ درآمد و مستمری از نهادهای دولتی و غیردولتی و خیریه‌ها ندارند. شماره حساب پویش رحمت به شرح ذیل است:


شماره حساب ویژه مشارکت در پویش رحمت نزد بانک پاسارگاد: ۱۶۰۲۸۰۰۰۱۱۴۹۹۵۵۸۰۱
شماره کارت ویژه مشارکت در پویش رحمت نزد بانک پاسارگاد: ۵۰۲۲-۲۹۷۰-۰۰۱۱-۲۷۵۰

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 1 =