یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
کد خبر61417

شهردار منطقه ۵ تبریز خبر داد:
اجرای شبانه روزی طرح خدمات محله ای در منطقه ۵ تبریز

تبریز

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت : طرح خدمات محله ای به صورت شبانه روزی در این منطقه اجرا می شود و نسبت به گذشته میزان آن افزایش داشته است.

به گزارش شهریار، میر علی اصغر نساج گفت: باتاکید شهردار تبریز امسال شاهد بهره برداری از طرح های متعدد عمرانی خواهیم بود و همچنین گستردگی خدمات محله ای افزایش می یابد.

وی در این رابطه افزود: طرح خدمات محله ای به صورت شبانه روزی در سطح حوزه با گلکاری ، رفت و روب، لکه گیری آسفالت، ضد عفونی وگندزدایی معابر ، مجتمع های مسکونی و مناطق پرتردد  انجام می شود.

شهردار منطقه پنج درادامه به آمادگی این منطقه برای مقابله با سیلاب های ناشی از بارش های بهاری اشاره نمود و اظهارداشت: بدین منظور از یک ماه گذشته اقدام به لایروبی مهرانه رود در حدفاصل جاده تهران تا آخر عباسی شده است.

نساج همچنین به جمع آوری شبانه روزی  زباله های خانگی اشاره نمود و گفت : علاوه بر این پاکسازی محلات و معابر نیز به صورت مرتب انجام می شود.

او درپایان ضمن قدردانی از همکاری اصناف و کسبه و شهروندان بااین منطقه در مبارزه با ویروس کرونا در زمان ضد عفونی معابر و محلات ابراز امیدواری نمود با ادامه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و درخانه ماندن براین بیماری غلبه کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 10 =