سه‌شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
کد خبر61143

برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا
سومین روز عملیات ضد عفونی و اطلاع رسانی در سطح حوزه شهرداری منطقه ۳ اجرا شد

استمرار بسیج همگانی برای پیشگیری از شیوع  ویروس کرونا

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ تبریز از اجرای سومین روز عملیات ضد عفونی معابر و اطلاع رسانی در خصوص جلو گیری از انتشار ویروس کرونا در چندین مسیر سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه داد .

به گزارش شهریار، علی دهقانی با اعلام خبر فوق گفت : امروز کارکنان معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه با ماشین آلات مجهز به تجهیزات محلول پاشی و سیستم صوتی اطلاع رسانی معابر عمومی محلات و خیابان های کمربند میانی ، آزادی ، شریعتی جنوبی ، مارالان ، طالقانی ، امامیه ، معراج و ارتش را ضد عفونی کرده و مکان های مذکور را اطلاع رسانی کرد .

دهقانی ضمن اشاره به استمرار عملیات ضد عفونی معابر از سوی شهرداری منطقه مهمترین راه مقابله و مبارزه با ویروس کرونا را تداوم حضور شهروندان در خانه هایشان دانست و افزود : اگر شهروندان عزیز از خروج بدون دلیل و غیر ضروری از خانه خودداری کنند ، زنجیره تکثیر ویروس شکسته شده و سریع تر این مشکل رفع خواهد شد .

معاون خدمات شهری و اجرایی منطقه ۳ اطلاع رسانی از طریق سیستم صوتی در خصوص جلوگیری از کرونا را تاثیر گذار خواندهو اظهار داشت : که از طریق سیستم صوتی نصب شده بر روی یک دستگاه ماشین در مورد ماندن در خانه به عنوان راهکار موثر و نحوه رعایت مسائل بهداشتی اطلاع رسانی می شود .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 8 =