چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
کد خبر60639

سخنگوی شورای شهر تبریز خبر داد:
دفع مناسب و اصولی پسماندهای بیمارستانی توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز

اعضای شورای شهر

سخنگوی شورای شهر تبریز از دفع مناسب و اصولی پسماندهای بیمارستانی و پزشکی توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، کریم صادق زاده تبریزی به همراه فریدون بابایی اقدم، رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر از پروژه های دفع پسماند بیمارستانی و پزشکی تبریز و مرکز دفن پسماندهای این سازمان بازدید کردند.

سخنگوی شورای شهر تبریز در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار شهریار با اشاره به اقدامات مطلوب سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: با تلاش پاکبانان شهرداری تبریز شاهد تبریز همیشه تمیز هستیم که جا دارد از تلاش تمام عوامل و مدیران این سازمان و پاکبانان تلاشگر قدردانی کنیم.

صادق زاده با بیان اینکه توسعه مرکز دفن تبریز مشهود است، ادامه داد: با تلاش سازمان مدیریت پسماندها و قرارگاه خاتم الانبیاء شاهد هستیم که پسماندهای شهرداری تبریز به شکل اصولی دفن می شود.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تبریز با بیان اینکه بحث پسماند یکی از موضوعات مهم شهر تبریز است، گفت: شهرداری تبریز به این موضوع نگاه ویژه ای دارد چراکه ۱۱۰۰ تا ۱۳۰۰ تن هر روز در تبریز زباله تولید می شود و با همت این عزیزان این پسماندها به شکل اصولی و مناسب دفن می شود.

او افزود: زباله‌های تبریز در گذشته به شکل سنتی و غیراصولی دفن می‌شدند ولی حالا با احداث مرکز دفن مهندسی بهداشتی شاهد تحولی بزرگ هستیم و امیدوارم از سال آینده مقدمات احداث نیروگاه زباله سوز نیز در شهر تبریز فراهم شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 8 =