چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
کد خبر60221

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز:
برنامه‌های ویژه بانوان و آقایان در سالن های ورزشی شهرداری تبریز اجرا می‌شود

دکتر عبدی

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: برنامه‌های ویژه بانوان و آقایان در تایم‌های مخصوص خود در سالن های ورزشی شهرداری تبریز اجرا می‌شود.

به گزارش شهریار، بهمن عبدی با اشاره به روند فعالیت‌ها در سالن‌های ورزشی شهرداری گفت: در سالن‌هایی که ما در اختیار داریم، برنامه‌های ویژه بانوان و آقایان در تایم‌های مخصوص خود اجرا می‌شود و دو سالن نیز فقط مختص بانوان است.
او ادامه داد: به‌رغم تلاش‌های صورت گرفته و با توجه به مشکلات موجود از شرایط ایده آل و مورد انتظار فاصله داریم اما با تعصب و همدلی می‌توان به اهداف تعیین‌شده و سطح مورد انتظار رسید.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز عنوان کرد: بر همین اساس از تمام همکاران در سالن‌های ورزشی می‌خواهیم تا با یکدلی به ارتقای سطح خدمات ارائه ‌شده کمک کنند.

صبح امروز نشست هم‌اندیشی و بررسی مشکلات سالن‌های ورزشی شهرداری به منظور ارتقای سطح خدمات ارائه‌شده به شهروندان با حضور سعید نیکوخصلت دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، مسئولان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و سالن‌های ورزشی این سازمان برگزار شد.
در این جلسه که در معاونت این سازمان برگزار شد، مشکلات و مسائل مربوط به سالن‌های ورزشی شهرداری مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 16 =