پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
کد خبر60047

آماده باش کامل نیروهای خدمات شهرداری منطقه ۷ در تمامی ناحیه‌ها

آماده باش کامل نیروهای خدمات شهرداری منطقه 7 در تمامی ناحیه‌ها

شهردار منطقه ۷ تبریز با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری در تمامی ناحیه‌های این منطقه خبر داد.

به گزارش شهریار، اکبر پورخردمند با بیان اینکه تمام ماشین آلات منطقه و تمام نیروهای خدمات شهری به صورت شبانه روزی در آماده باش کامل برای مواجهه با سامانه بارشی جدید هستند، گفت: طبق اعلام سازمان هواشناسی این سامانه تا هفته آینده ادامه دار خواهد بود که در این راستا شهرداری منطقه تمام تلاش خود را برای برف روبی، ایمن سازی و پاکسازی معابر به کارگرفته و از نخستین ساعات آغاز بارش برف در حال انجام عملیات هستند.

او جلب رضایت شهروندان را از مهمترین اهداف شهرداری دانست و افزود: طی بارش‌های هفته گذشته ۳۰۰ هزار لیتر محلول تهیه و در سطح حوزه پخش شد و برای روان سازی عبور و مرور شهروندان به صورت شبانه روزی تلاش شد.

اکبر پورخردمند ضمن قدردانی از تلاش نیروهای زحمتکش خدمات شهری یادآور شد: با توجه به موقعیت توپوگرافی جنوب غرب تبریز امکان استفاده از ماشین آلات سنگین در تمامی محورها وجود ندارد با تمامی این اوصاف شهرداری منطقه سعی بر روان سازی عبور و مرور و ایمن سازی معابر تمامی نواحی کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 1 =