پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
کد خبر60026

در حضور شهردار تبریز و عضو شورای شهر تبریز انجام گرفت:
تبیین پروژه های آتی شهرداری منطقه ۸ تبریز

منطقه ۸

طی جلسه ای که با حضور ایرج شهین باهر شهردار تبریز، سعید نیکوخصلت عضو شورای شهر تبریز و علی مدبر شهردار منطقه ۸ برگزار شد، پروژه های چشم انداز شهرداری منطقه ۸ تشریح و در خصوص اجرای آنها تبادل نظر شد.

به گزارش شهریار، در این جلسه که با حضور شهردار تبریز و عضو شورای شهر تبریز همراه بود، علی مدبر شهردار منطقه ۸ در خصوص پروژه های کارشناسی شده این منطقه توضیحاتی ارائه داده و در خصوص نحوه اجرای پروژه ها و امکان جذب سرمایه گذار، با آنها تبادل نظر کرد.
او از بازار تاریخی و خانه های تاریخی تبریز به عنوان نگین درخشان حوزه گردشگری تبریز نام برده و از برنامه ریزی شهرداری منطقه هشت برای استفاده بهینه از این پتانسیل ها در راستای توسعه گردشگری  خبر داد. 
مدبر به طراحی چندین بلوک در محلات کم برخوردار و فرسوده منطقه از قبیل گجیل و راسته کوچه و فلسطین اشاره نموده و از بازآفرینی شهری در این مناطق خبر داد.
شهردار منطقه هشت در ادامه به رونق بخشی میدان شهید بهشتی اشاره کرده و از راه اندازی کاربری های رفاهی، خدماتی و گردشگری در این میدان طی ماه های آتی خبر داد.
در ادامه این جلسه حاضرین ضمن اعلام رضایتشان از پروژه های طراحی شده و اقدامات شهرداری منطقه ۸ در راستای هویت بخشی به منطقه تاریخی شهر، اعلام کردند پروژه های بزرگی در شهرداری منطقه تاریخی شهر طراحی شده است که قابل تقدیر میباشد.
در پایان این جلسه شهردار تبریز دستورات مقتضی را جهت هماهنگی با بخشهای مختلف شهرداری تبریز در راستای آغاز فوری این پروژه ها، صادر و امر به اجرا نمودند.
نیکو خصلت نیز در این جلسه از آمادگی کامل  شورای اسلامی شهر تبریز در راستای تخصیص و تصویب بودجه های مورد نیاز پروژه های مذکور اعلام داشتند.


 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 10 =