یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
کد خبر59894

نفرات برتر مسابقه آمادگی جسمانی بانوان کارمند شهرداری تبریز مشخص شدند

مسابقه آمادگی جسمانی بانوان کارمند شهرداری تبریز با شناخت نفرات برتر دو رده سنی به پایان رسید.

به گزارش شهریار، مسابقه آمادگی جسمانی بانوان کارمند شهرداری تبریز به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر در سالن میلاد برگزار شد و با معرفی نفرات برتر در دو رده سنی به پایان رسید.
بر اساس اعلام مسئولان برگزاری این مسابقه، رقابت بین شرکت‌کنندگان در دو رده سنی زیر ۴۰ سال و بالای ۴۰ سال برگزار شد که در گروه اول اکرم عبدالله زاده از شرکت اتوبوس‌رانی تبریز و حومه با رکورد یک دقیقه و ۲۷ ثانیه اول شد.

 اعظم طاهری از شهرداری مرکز با رکورد یک دقیقه و ۳۹ ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و خدیجه پورهمراه از شهرداری منطقه (۴) با رکورد یک دقیقه و ۴۲ ثانیه، رده سوم را به خود اختصاص داد.
در گروه سنی دوم نیز مینا مکاریان از شهرداری مرکز با رکورد یک دقیقه و ۲۹ ثانیه جایگاه نخست را از آن خود کرد. راحله سالم میلانی از شهرداری مرکز (شورا) با ثبت رکورد یک دقیقه و ۳۰ ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و شفیقه معدلت از شهرداری منطقه (۴) با زمان یک دقیقه و ۳۶ ثانیه سوم شد.
علاوه بر این رقابت‌ها، مسابقه دارت بانوان کارمند شهرداری هم به منظور افزایش همدلی و نشاط بین کارکنان، توسعه ورزش کارمندی و توسعه ورزش بانوان در سالن تیراندازی پاسداران برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 13 =