دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
کد خبر59814

مدیر کل نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز
نتایج اولین دوره آزمون شایستگی کارکنان و مدیران شهرداری تبریز تحلیل مدیریتی می شود

آزمون

مدیر کل نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز از تحلیل مدیریتی نتایج اولین دوره آزمون شایستگی کارکنان و مدیران خبر داد و گفت: بستر لازم برای اجرای دور دوم نیز در حال آماده سازی است.

به گزارش شهریار، بهرام ایران نژاد افزود: به دنبال اجرای این طرح، شهرداری تبریز گام بزرگی در هدفگذاری ساختار تشکیلاتی بر مبنای شایستگی برداشت و در اولین مرحله آن تمامی مدیران و کارشناسان حوزه شهرسازی شهرداری تبریز مورد آزمون قرار گرفتند.

او همچنین تصریح کرد: اداره کل نوسازی و تحول اداری با بهره گیری از کارشناسان خود در حال تنظیم اساسنامه سازمان های شهرداری بر اساس آخرین بخشنامه ضوابط تشکیلاتی و تیپ جدید اساسنامه ای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور است.

مدیرکل نوسازی وتحول اداری شهرداری تبریز در ادامه سخنان خود متذکر شد:۳۱۱ دوره آموزشی طی نه ماهه سال جاری برای پرسنل شهرداری تبریز برگزار شده است.

بهرام ایران نژاد با اشاره به بهره مندی از استادان مجرب و حرفه ای در این دوره های اموزشی گفت: در این بازه زمانی با حضور ۷ هزار و ۲۱۴ نفر از همکاران شهرداری تبریز حدود ۴ هزار و ۲۶ ساعت کلاس های آموزشی برگزار شده است.

وی اظهار داشت: به دنبال برگزاری موفق جشنواره‌های ملی ایده‌های برتر و اختراعات مدیریت شهری و استقبال چشم‌گیر  مخترعان ،دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه و همچنین صاحبنظران و افراد صاحب ایده  از این جشنواره در سال‌های گذشته، زمان اخذ آثار تا ۲۵ بهمن ماه تمدید شد و اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 11 =