سه‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
کد خبر59464

شهردار منطقه ۷ تبریز خبر داد:
تحقق ۷۳ درصدی بودجه عمرانی منطقه ۷ شهرداری تبریز طی ۱۰ ماه

عملکرد 73 درصدی عمرانی منطقه 7 شهرداری تبریز طی 10 ماه

شهردار منطقه ۷ تبریز از تحقق بودجه عمرانی منطقه نسبت به دوره ۱۰ ماهه را طبق اعلام سامانه ساجا 73/41 درصد عنوان کرد که رتبه دوم را در میان دیگر مناطق شهرداری در این حوزه کسب کرده است.

به گزارش شهریار، اکبر پورخردمند در تشریح فعالیت‌های عمرانی منطقه هفت طی ۱۰ ماه سال جاری گفت: بودجه عمرانی منطقه هفت در سال ۹۸، ۳۵۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که طی این مدت ۶۹.۵۲ درصد آن تحقق یافته است.

او پروژه‌های اجرا شده و به بهره برداری رسیده طی این مدت را پارک کوهستان، باغ خانواده، پارک شهدای مدافع حرم، احداث خیابان مردانی آذر، اتصال فاز دو  و سه کانال رواسان عنوان کرد.

پورخردمند عملیات احداث آبرو و ابنیه فنی پروژه هدایت آبهای سطحی دیزل آباد از دیگر پروژه هایی عنوان کرد که در دست اقدام است.

او در ادامه همچنین از آسفالت ریزی ۲۰ هزار تنی در سطح منطقه خبر داد و افزود: شش هزار تن آسفالت ریزی در دیزل‌آباد، دو هزار تن در کجوار و خلجان، ۱۲ هزار تن لکه گیری و آسفالت اساسی در معابر و محلات لاله، رازی، کوی‌های صنعتی، اندیشه، رواسان و آخماقیه و دیگر محلات صورت گرفته است.

شهردار منطقه ۷ تبریز جدول‌گذاری، کفسازی و خدمات عمومی عمرانی در محلات مختلف و مسیرگشایی خیابان مردانی آذر را از دیگر اقدامات انجام شده طی ۱۰ ماه در حوزه عمرانی اعلام کرد.

طبق اعلام و استخراج عملکرد عمرانی مناطق دهگانه شهرداری از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه انسانی شهرداری تبریز، عملکرد ۱۰ ماهه عمرانی شهرداری منطقه هفت تبریز پس از منطقه پنج، حایز کسب رتبه دوم در میان دیگر مناطق شده و در تحقق بودجه عمرانی نیز رتبه نخست را طی ۹ ماه کسب کرده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 10 =