دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
کد خبر58446

معاون خدمات شهری شهردار منطقه ۸ اعلام کرد:
آماده باش عوامل خدمات شهری برای بارش احتمالی برف

برف روب

معاون خدمات شهری شهردار منطقه ۸ تبریز از آماده باش عوامل خدماتی این منطقه برای پیشگیری از خطرات احتمالی بارش برف خبر داد.

به گزارش شهریار، یدالله ابراهیم پور با اعلام این خبر گفت: بر اساس پیش بینی های اداره کل هواشناسی استان، با ورود سامانه هوای سرد و بارش برف، احتمال بروز برخی مشکلات در سطح شهر و عمدتا در زمینه تردد شهروندان وجود دارد.

او افزود: در همین راستا، معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه ۸ تبریز، از چند روز قبل تمهیدات ویژه ای را برای مقابله با وضعیت ذکر شده اتخاذ کرده است.

معاون خدمات شهری  منطقه ۸ ، در تشریح این برنامه ها، اظهار داشت: روال سال های قبل در برف زدایی و رفع یخ زدگی در معابر سطح شهر، بر مبنای نمک پاشی در خیابان ها و محلات بود که با توجه به تخریب محیط زیست و فضاهای سبز شهری در این روش، بنا بر کاهش مصرف میزان نمک در برف و یخ زدایی نهاده شده است.

او با تاکید بر این که مشارکت و همراهی شهروندان، در این زمینه نیز، می تواند راهگشا باشد، اذعان کرد: در هر برنامه ای که با مشارکت جدی شهروندان همراه باشد، میزان موفقیت بسیار بالا خواهدبود؛ به همین دلیل، امیدواریم در این مورد نیز، شهروندان با همکاری خود، ما را در ارائه خدمات به آنان، یاری کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 13 =