شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
کد خبر57159

برای اولین بار در بین تمامی دستگاهای دولتی و خدمات رسان
اجرای طرح جامع آزمون شایستگی مدیران و کارشناسان شهرداری تبریز آغاز شد

آزمون

شهرداری تبریز برای اولین بار در بین تمامی دستگاهای دولتی و خدمات رسان اجرای طرح جامع آزمون شایستگی مدیران و کارکنان را آغاز کرد.

به گزارش شهریار، با اجرای این طرح، شهرداری تبریز گام مهمی در هدف‌گذاری ساختار تشکیلاتی بر مبنای شایستگی برداشت و در اولین مرحله آن تمامی مدیران و کارشناسان حوزه شهرسازی شهرداری تبریز مورد آزمون قرار گرفتند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز ضمن تشریح جزئیات و زمان برگزاری این آزمون گفت: شهرداری تبریز با اجرای این طرح بستر ارتقاء و شایستگی در انتصاب، نیاز سنجی و اثر بخشی دقیق مدیران و کارکنان را فراهم می کند.

مرتضی موحدنیا همچنین با اشاره به دستور شهردار تبریز بر آغاز اجرای این طرح جامع افزود: حوزه شهرسازی اولین حوزه مورد آزمون است و تا پایان سال جاری مدیران و کارکنان سایر حوزه ها نیز مورد آزمون شایستگی قرار می گیرند.

او ادامه داد: اهتمام شهرداری تبریز بر افزایش میزان بهره وری و اثر بخشی و در نهایت کسب رضایت صددرصدی شهروندان است و در این راستا مصمم هستیم ساختار تشکیلاتی خود را بر مبنای شایستگی هدف‌گذاری کنیم.

موحدنیا یادآور شد: طی جلسات مختلف با معاونت شهرسازی و معماری و روسای ادارات برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی مناطق، ضمن تبیین اهمیت موضوع راهکارهای لازم جهت هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون احصا شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 0 =