پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
کد خبر56813

شهردار منطقه ۱ تبریز خبر داد:
تسریع اقدامات اجرایی برای رفع خطر و ایمن سازی حاشیه اتوبان پاسداران

پاسداران

شهردار منطقه ۱ تبریز از تسریع اقدامات اجرایی برای رفع خطر و ایمن سازی حاشیه اتوبان پاسداران حد فاصل رمپ یوسف آباد تا ابتدای ورودی تله‌کابین خبر داد و بر ضرورت همکاری شهروندان در این خصوص تاکید کرد.

به گزارش شهریار، رضا پاک نهاد با اشاره به اجرای عملیات رفع خطر از حاشیه اتوبان پاسداران در مسیر کوه عون ابن علی (حدفاصل رمپ یوسف آباد تا ورودی تله‌کابین) پیرو نظر کارشناسان ستاد بحران گفت: این عملیات توسط معاونت های عمران و خدمات منطقه ۱ تبریز انجام می شود.

او ادامه داد: این پروژه بسیار حائز اهمیت بوده و جهت ایمن سازی و پیشگیری از مخاطرات احتمالی تاثیرات بسزایی خواهد داشت و چه بسا اگر در روند اجرایی تاخیر شود در موقع بارش باران باعث حوادث ناگواری می شود و برای همین نیاز است تا اقدامات سریع و فنی انجام شود.

شهردار منطقه ۱ افزود: تسریع در پروژه و انجام برنامه‌های پیش‌بینی شده نیاز به فراهم ساختن فضای لازم و هماهنگی های مهمی دارد که یکی از این مسائل، همکاری شهروندان به ویژه خودروهایی که قصد عبور از مسیر مذکور را دارند است که می تواند بر سرعت روند اجرایی و اتمام عملیات بیافزاید.

او گفت: قطعاً در برخی قسمت‌ها نیاز به ورود به محل عبور و مرور در ضلع شمالی اتوبان پاسداران خواهیم داشت که شاید باعث کندی تردد می شود به همین جهت از همشهریان می خواهیم با رعایت مسائل ایمنی و دقت در علایم نصب شده راهنمایی و خطر، سعی بر تسهیل این اقدامات ایمن سازی کنند و در صورت امکان از مسیرهای ارتباطی دیگر در سطح شهر برای حرکت شرق به غرب در این محدود استفاده کنند.

 هم اکنون تمام اکیپهای عمرانی و خدماتی منطقه ۱ در حال اجرای عملیات رفع خطر و ایمن سازی محدوده ذکر شده هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 0 =