جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
کد خبر56627

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز:
شهریارنیوز رسانه منتقد باشد

فعالیت غرفه شهریار نیوز در چهارمین روز از دهمین نمایشگاه مطبوعات تبریز

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز گفت: پایگاه خبری «شهریار» به سبب نوع عملکرد تخصصی خود باید منتقدترین مجموعه رسانه‌ای نسبت به عملکرد مدیریت شهری باشد.

محمدحسین حسن‌زاده با حضور در غرفه پایگاه خبری «شهریار» در دهمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی اظهار داشت: «شهریار» یکی از رسانه‌های پر مخاطب و پر طرفدار تبریز است چرا که مردم نسبت به اتفاقاتی که در شهر رخ می‌دهد حساسیت داشته و به طور جدی دنبال می‌کنند.

او از این پایگاه خبری به عنوان منبعی موثق و نزدیکترین منبع برای شهروندان در حوزه مدیریت شهری نام برده و افزود: همچنین «شهریار» می‌تواند مرجعی برای رسانه‌های دیگر نسبت به رویدادهای شهری بوده و  در آینده یکی از رسانه‌هایی باشد که نه تنها مسائل شهری بلکه تمامی مسائل موجود را پیگیری کند.

حسن‌زاده یادآور شد: در این بین تنها در خصوص خواسته‌های مخاطبان و سلیقه آنها فاصله ای بین مخاطب و رسانه شهریار وجود دارد که پیشنهاد دارم در کنار موضوع مدیریت شهری به عنوان یک رسانه همه جانبه از ظرفیت های این پایگاه خبری استفاده شود.

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: مزیتی که می تواند برای یک رسانه مهم باشد رسالت رسانه ای بودن فارغ از حواشی و تبلیغات یک مجموعه رسمی است که در این حالت هم برای مجموعه شهرداری تبریز و هم خود رسانه می تواند مفید باشد.

او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برپایی جشنواره «شهر و رسانه» تصریح کرد:  شهریار را به عنوان بخشی از شهرداری نگاه نمی کنم بلکه این مجموعه به عنوان رسانه ای است که اصلی ترین مخاطبان آن شهروندان تبریزی و پیگیر مسائل شهری هستند.

حسن زاده ادامه داد: هر اقدامی که بتواند این روابط را نزدیک تر ساخته و اطمینان طرفین را برای یکدیگر فراهم سازد، قابل تقدیر است. این جشنواره هم با محوریت شهروندی می تواند برای ارتباط دو سویه بین مخاطب و مجموعه مدیریت شهری موثر باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 8 =