چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
کد خبر56595

مدیرکل کمیته امداد استان، مهمان غرفه «شهریار»
رسانه‌های ارگانی نباید به تریبون یک‌طرفه تبدیل شوند/ پیوند شهر و رسانه بسیاری از مشکلات را حل می‌کند

غرفه شهریارنیوز در دهمین نمایشگاه کتاب و مطبوعات

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی گفت: رسانه‌های تخصصی و ارگانی باید فضای نقد منصفانه درون‌سازمانی را فراهم کنند.

محمد کلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری «شهریار» اظهار کرد: رسانه‌ها علاوه بر ارتقا دانش عمومی می‌توانند با ورود به حوزه‌های تخصصی همچون شهری، دانش شهرنشینی شهروندان را افزایش دهند.

او با بیان اینکه متذکرشدن مسئولیت‌های شهروندی از دیگر وظایف رسانه‌های شهری است، افزود: مهم‌ترین ایرادی که گاهی در عملکرد رسانه‌های تخصصی و ارگانی دیده می‌شود، تبدیل شدن به تریبون یک‌طرفه مسئولان است.

مدیرکل امداد استان وجود پایگاه خبری «شهریار» را یک فرصت برای مجموعه مدیریت شهری دانست و تاکید کرد: اگر رسانه‌های تخصصی و ارگانی بتوانند فضای نقد منصفانه را فراهم کنند، از طرفی از انتقادات تند مخرب پیش‌گیری می‌کنند و از طرفی دیگر ضریب اعتماد عمومی را افزایش می‌دهند.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره جشنواره «شهر و رسانه» گفت: در جامعه‌ای که نقد نباشد اندیشه تولید نمی‌شود و مدیرانی که از انتقادات استقبال می‌کنند در واقع از دانش دیگران استفاده می‌کنند.

کلامی یادآور شد: احترام به منتقد، احترام به کسی است که بخشی از زمانش را به مجموعه ما اختصاص داده است و معتقدم پیوند شهر و رسانه می‌تواند بیش‌تر معضلات شهری را حل کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 5 =