چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
کد خبر56594

نائب رئیس شورای شهر تبریز:
پایگاه «شهریار» به عنوان تنها رسانه تخصصی حوزه شهری تبریز رسالت مهمی دارد/ جشنواره «شهر و رسانه» اتفاقی مبارک است

غرفه شهریارنیوز در دهمین نمایشگاه کتاب و مطبوعات

نائب رئیس شورای شهر تبریز گفت: پایگاه خبری «شهریار» به عنوان تنها رسانه تخصصی در حوزه شهر و شهرداری در تبریز رسالت مهمی در انعکاس مسائل مربوط به حوزه های شهری دارد.

سونیا اندیش با حضور در غرفه پایگاه خبری «شهریار-به-عنوان-تنها-رسانه-تخصصی-حوزه-شهری-تبریز-رسالت">شهریار» در دهمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی اظهار داشت: رسالت این پایگاه خبری به این جهت از اهمیت بالایی برخوردار است که تمامی شهروندان همه روزه با مسائل شهری درگیر هستند.

او ادامه داد: مردم به وسیله این پایگاه خبری از اتفاقاتی که در شهرداری و شورای شهر از جمله تصویب لوایح اتفاق می‌افتد آگاهی پیدا می‌کنند.

اندیش ادامه داد: از سوی دیگر مردم نیز در ارتباط با مسائل شهرداری حساسیت‌هایی دارند چرا که همه درگیر این مسائل هستند و علاقه زیادی دارند اطلاعات شفاف‌تر، دقیق‌تر و رساتر به آن‌ها منتقل شود.

نائب رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه انتقال درست مطالب باعث اعتماد بیشتر شهروندان می‌شود، گفت: ارتباط باید دو سویه باشد تا از طریق نظرسنجی‌ها و... اطلاعات مردم نیز در حوزه‌های مختلف خدمات شهری، مدیریت شهری، مسائل شورا و افزایش یابد.

او خاطرنشان کرد: مردم باید در فضای انتقادی بتوانند مشکلات خود را به طور مستقیم انتقال دهند. انتشار اخبار کذب باعث خدشه دار شدن اعتماد مردم می شود و همین موضوع نیز نا امیدی شهروندان را در پی خواهد داشت.

اندیش در بخش دیگری از سخنان خود برگزای جشنواره «شهر و رسانه» را اتفاقی مبارک دانست و افزود: برپایی این جشنواره اتفاقی بسیار خوب است چرا که شهر هوشمند نیازمند رسانه فعال و مورد اعتماد است. ارتباط بین مردم و مدیریت شهری به وسیله این جشنواره افزایش یافته و حساس سازی در خصوص مسائل شهری اتفاق افتد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 5 =