چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
کد خبر56518

شهردار منطقه ۶ تبریز خبر داد:
آغاز عملیات توسعه فضای سبز در سطح منطقه ۶

منطقه 6

شهردار منطقه ۶ تبریز از اجرایی شدن پروژه‌های احداث فضای سبز و زمین‌های بازی با مکان‌یابی و بررسی‌های کارشناسی در سطح حوزه استحفاظی این منطقه خبر داد.

به گزارش شهریار، سامان احمدزاده در بازدید از سطح حوزه و پارک قوناخلار باغی با اشاره بر لزوم گسترش سرانه فضای سبز، اظهار داشت: باید نسبت به ایجاد و توسعه فضای سبز زمین بایر در نزدیکی این پارک اقدام شود.

او ادامه داد: همچنین باید فضایی جهت تجهیز وسایل بازی، زمین چمن مصنوعی و وسایل ورزشی برای استفاده کودکان و خانواده ها در نظر گرفته شود.

احمدزاده همچنین در بازدید از شهرک شهید صیاد شیرازی نسبت به تسریع اجرای عملیات جدول گذاری و توسعه فضای سبز و نهال کاری مسیرهای اصلی این شهرک تأکید کرد.

شهردار منطقه ۶ در بازدید از روستاهای الحاقی نیز به اجرای عملیات جدول گذاری و ارائه خدمات به این مناطق اشاره کرد و افزود: یکی از برنامه های شهرداری منطقه ۶ تبریز در این مناطق افزایش سرانه فضای سبز است.

احمدزاده با مشخص کردن فضای مناسب، دستور مسطح سازی، نهال کاری و ایجاد فضای سبز و زمین بازی برای استفاده اهالی محل را صادر کرد.

او در این بازدید بر تهیه نقشه‌های لازم برای اجرای طرح‌ها  توسط واحد معاونت فنی و عمرانی منطقه تأکید کرد تا با بررسی و مطالعه نسبت به اجرای پروژه ها اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 3 =