پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
کد خبر56426

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری:
سال آینده سال نهضت فضای سبز، محیط زیست و خدمات شهری خواهد بود

تقی پور.jpg

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری گفت: با تصویب اعضای کمیسیون، پیشنهاد کردیم سال آینده به عنوان سال نهضت فضای سبز، محیط زیست و خدمات شهری نامگذاری شود.

به گزارش شهریار، عبدالله تقی پور در مراسم کاشت پاییزی و کاشت ۳هزار اصله نهال و درختچه در شهرک صدرا با بیان اهمیت وجود درختان در سطح شهر گفت: هر درخت در تامین اکسیژن مورد نیاز انسان ها نقش مهم و تاثیرگذاری دارد و بر همین ساس است که در گذشته بریدن درخت برابر با بریدن سر انسان بود.

او با انتقاد از اقداماتی که در گذشته رخ داده و باعث از بین رفتن باغات شهر تبریز شده است، اظهار داشت: تبریزی که روزگاری به تعبیر تمام جهانگردان باغ شهر بوده حالا با توسعه نامتوازن به عنوان دومین شهر کشور در حوزه بلند مرتبه سازی از آن یاد می شود و هیچ نشانی از باغ شهر در آن وجود ندارد.

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تبریز با قدردانی از اقدامات شهرداری منطقه ۷ در توسعه فضای سبز گفت: این منطقه در شش ماه گذشته در حوزه خدمات محله ای و ایجاد پارک و توسعه پایدار فضای سبز قدم های خوبی برداشته است.

تقی پور در ادامه به عزم شورای شهر برای توسعه فضای سبز در سطح شهر تبریز اشاره کرد و تاکید کرد: پیشنهاد کردیم سال ۹۹ به عنوان سال نهضت فضای سبز، محیط زیست و خدمات شهری اعلام شود. اعتقاد داریم پروژه های عمرانی بدون پیوست فضای سبز راه به جایی نخواهد برد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 15 =