چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
کد خبر55528

امام جمعه تبریز:
حرم مطهر شهدای گمنام یک اثر ماندگار برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس است

آیین بهره برداری از حرم مطهر شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس تبریز

امام جمعه تبریز گفت: حرم مطهر شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس تبریز یک اثر ماندگار برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس است.

به گزارش شهریار، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم امروز در آیین افتتاح حرم مطهر شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس تبریز اظهار کرد: از همه دست اندرکارانی که در ساخت حرم مطهر شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس تبریز زحمت کشیده اند، تشکر می کنم.

وی ادامه داد: این باغ موزه یک اثر ماندگار برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس و یک مکان ارزشمند است که برای ساخت آن شهردار محترم فعلی و شهرداران قبلی، شهرداران قبلی و فعلی منطقه ۲ و همچنین مدیران سابق و فعلی موسسه عاشورا زحمت کشیده اند.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی عنوان کرد: شهدا و ایثارگران و شهدای مدافع حرم کار بزرگی کرده اند و به ما و کشور ما عزت بخشیدند و ما باید این عزت را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه باغ موزه دفاع مقدس به واسطه قرارگیری در کنار مزار شهدا، مکانی ارزشمند است، گفت: امیدواریم همه کمک کنند تا نواقص این مکان برطرف شود تا پایگاهی برای رزمندگان و ایثارگران و خانواده معظم شهدا باشد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، یادآور شد: شهرداری تبریز برای احداث این مکان زحمت زیادی کشیده است و من از شهردار محترم تبریز و عوامل شهرداری و همچنین اعضای شورا بی نهایت تشکر می کنم و امیدوارم تا بیشتر به این مجموعه کمک کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 11 =