یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
کد خبر54634

با صدور ابلاغ نظام جامع شایستگی مدیران و کارکنان شهرداری تبریز؛
اولین آزمون جامع شایستگی با مشارکت معاونت شهرسازی و معماری برگزار می شود

ساختمان شهرداری.jpg

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز، گفت: با ابلاغ طرح جامع شایستگی از سوی شهردار تبریز، این طرح آماده اجراست و با جمع ‏بندی حوزه‌های اولویت‌دار، شهرسازی و معماری به عنوان اولین حوزه برگزاری آزمون شایستگی انتخاب شده است.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز، سید محمد ثابتی افزود: شناسایی شایستگی‌های فنی و مهارتی کارکنان در راستای ارتقاء بهره وری منابع انسانی و رتبه بندی کارکنان از مهم ترین اهداف برگزاری این آزمون به شمار می‌رود.

وی افزود: علاوه بر ارتقاء شایستگی، استفاده مطلوب از ظرفیت منابع انسانی موجود، بهره ‏مندی از تخصص و تجربه نیروهای کارآزموده، توجه به رعایت اصل شایسته سالاری، توانمندی، مسئولیت‏ پذیری و تعهد مدیران و کارکنان، متناسب ساختن توانایی و دانش کارکنان با وظایف و ماموریت های جدید، و یکسان سازی و وحدت رویه در انتصاب، تغییر پست ها و مشاغل سازمانی، از دیگر اهداف و پیامدهای آزمون جامع شایستگی است.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز استفاده از نظرات خبرگان و اساتید، بهره گیری از نظر مسئولین حوزه شهرسازی و تجارب سیستم آموزشی دفتر نوسازی و تحول اداری را در تسریع برگزاری آزمون از اقدامات صورت گرفته برشمرده، ابراز امیدواری کرد مراحل بعدی آزمون در مابقی حوزه ها طبق زمانبندی معین، انجام پذیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 8 =