چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
کد خبر54202

شهردار تبریز:
مشاور پروژه مسیرگشایی امتداد ۴۲ متری مسئول رفع مشکلات طرح است

1398.jpg

شهردار تبریز گفت: مشاور پروژه مسیرگشایی امتداد خیابان ۴۲ متری موظف به رفع اشکالات طرح است.

به گزارش شهریار،ایرج شهین باهر در جلسه کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز که به بررسی آخرین وضعیت پروژه مسیرگشایی امتداد خیابان ۴۲ متری اختصاص داشت با اعلام این مطلب گفت: تاکنون برای این پروژه نزدیک به ۵۰ میلیاد تومان اعتبار هزینه شده است.

او ادامه داد: این طرح دارای اشکالاتی است که مشاور موظف است تا یک ماه آینده نسبت به رفع آنها اقدام کند.

شهردار تبریز با بیان اینکه طرح های ما باید به گونه ای باشد که پس از اتمام مشکلات مردم را حل کند، اظهار داشت: نباید کاری کنیم پروژه هایی که اجرا می شود باعث افزایش مشکلات مردم شده و نارضایتی بین شهروندان ایجاد کند.

ایرج شهین باهر افزود: از مشاور پروژه تضمین های کافی را اخذ می کنیم تا تمامی دسترسی های محلی و...  در طرح رعایت شود.

در این جلسه فریدون بابایی اقدم، عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه احداث خیابان ۴۲ متری تبریز قبل از اینکه تملک در منطقه آغاز شود سال ها در بودجه شهرداری تبریز لحاظ می شد، گفت: در برهه ای از زمان بدلیل مشکلات مالی سهم شهرداری تبریز از لاله پارک واگذار شد و بخش عمده ای از این پول به مسیر گشایی خیابان ۴۲ متری اختصاص یافت و تملک ها به صورت پراکنده انجام شده است.

محمد اشرف نیا دیگر عضو این کمیسیون با اشاره به اینکه مشاور طرح هم باید طراحی مسیر را انجام دهد و هم نظارت عالی را بر عهده داشته باشد اظهار داشت: این مسیر در داخل شهر است و باید دسترسی به تمام معابر در نظر گرفته شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 12 =