سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
کد خبر54187

توسط شهرداری منطقه ۳ تبریز؛
عملیات لکه‌گیری آسفالت در خیابان الهیه

منطقه 3

چاله ها و نقاط آسیب دیده آسفالت خیابان الهیه توسط اکیپ آسفالت کارگاه امانی معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه۳ تبریز بعد از برش کاری با آسفالت لکه گیری شد.

به گزارش شهریار، نقاط آسیب دیده، فرسوده و چاله های بوجود آمده بر اثر تکثر ترافیک و سنگینی وسایل نقلیه در خیابان الهیه (پشت کلانتری ۱۴) توسط اکیپ آسفالت کارگاه امانی و همکاری کارکنان حوزه ناحیه ۳ معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه مرمت و بهسازی و لکه گیری شد.

در مسیر مذکور نقاط آسیب دیده و مورد نیاز را با دستگاه برش (کاتر) برش کاری کرده و بعد از پاکسازی محل ها و قیر پاشی با آسفالت لکه گیری کردند.

لکه گیری آسفالت در محل های مورد نیاز کوی و معابر و خیابان های سطح حوزه شهرداری منطقه ۳ با همکاری اکیپ آسفالت کارگاه امانی و نیروهای حوزه نواحی سه گانه معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ به صورت مرتب هر روز اجرا می شود.

همچنین در ادامه عملیات های مرمت و بهسازی آسفالت کوی و معابر و خیابان های سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۳، نیروهای معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه، دو مسیر کوی عرفان در شهرک شهید تجلایی و کوچه قره باغی ها در خیابان ۱۷ شهریور را با دستگاه کاتر برش کاری و زیرسازی کرده و برای لکه گیری با آسفالت آماده کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 11 =