دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
کد خبر54168

توسط شهرداری منطقه ۹ تبریز انجام می‌شود/
لکه‌گیری و ترمیم روزانه آسفالت معابر و گذرهای اصلی شهرک خاوران

تبریز

مرمت، درزگیری و آسفالت ریزی مسیرها و شریانهای اصلی شهرک خاوران، توسط اکیپ های آسفالت معاونت خدمات شهری و اجرایی و با نظارت کارشناسان معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه۹ در حال اجراست.

به گزارش شهریار، بهرام نسیانی شهردار منطقه ۹ تبریز در این خصوص اظهار داشت: در راستای ساماندهی زیر ساخت های منطقه و همچنین فراهم آوردن زمینه های مناسب جهت سهولت در تردد وسائل نقلیه، عملیات آسفالت در سطح منطقه با هدف ارتقاء کیفی، بهسازی معابر، حذف ناهمواری های معابر و همچنین بهبود سیما و منظر شهری، در حال انجام است.

وی افزود: در مراحل بعدی نیز به ترتیب اولویت، عملیات آسفالت ریزی در سایر نقاط سطح حوزه شهرداری منطقه۹ تبریز به اجرا در می آید.

نسیانی خاطرنشان کرد: اکیپ های فنی و اجرایی و ماشین آلات حوزه خدمات شهری و اجرایی منطقه ۹، طی عملیاتی دو مرحله ای محل های آسیب دیده آسفالت خیابان های اصلی و فرعی سطح حوزه استحفاظی منطقه ۹ را با کاتر برش داده و به لکه گیری و مرمت آن می پردازند.

شهردار منطقه ۹ تبریز افزود: نگهداری، ترمیم بموقع و سریع آسفالت، مانع از تحمیل هزینه های مجدد در بسیاری از موارد به شهرداری است و در راستای بهبود و ارتقای کیفیت آسفالت معابر، ترمیم نوارهای حفاری، لکه گیری و مرمت روکش آسفالت معابر با اولویت بندی معابر اصلی و شریانی در سطح حوزه شهرداری منطقه ۹ تبریز در حال اجراست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 1 =